Jak jednoduše na daně

Jak jednoduše na daně

Chcete se raději někam schovat, už jen když slyšíte samotné slovo „daně“? To už nebude potřeba. Tenhle rok to bude jiné – žádné bolesti hlavy, žádné potíže. Budete zcela v klidu. Ne, to není jen bláhový sen. S zistemo je daňové přiznání hračka. Váš daňový poradce vás dokonce může navštívit online. Podnikatelé, vlastníci malých podniků, freelanceři, čtěte dál, protože máme řešení pro vás všechny.

Daně podnikatelů na volné noze

Není snad nic, čeho by se podnikatel bál víc než daňových přiznání. Hlavně takový, který teprve začíná, může být velmi nepříjemně překvapení. Daně se ale musí zaplatit a ještě před tím také spočítat. Takový podnikatel na volné noze si tak musí sám udělat pořádek v příjmech, výdajích, uspořádat účtenky a vědět o každém čísle. Naštěstí je tu zistemo. Veškerá důležitá data jsou přehledně k dispozici na hlavním panelu a jednoduchým kliknutím mohou být převedena do excelového či jiného formátu. Všechny účtenky jsou na svém místě, digitalizované a seřazené – a pokud ne, není se čeho bát, protože jsou po ruce užitečné aplikace na nahrávání účtenek, které vám s tím pomohou. A všechny se samozřejmě dají synchronizovat s zistemo.

Daně menších podniků

Spoustu menších podniků muselo skončit kvůli zásahu daňového poradce (nebo poradkyně, to už je vedlejší). Podnik může být v pořádku, pomaličku se rozrůstá…dokud neuhodí daně. Právě proto je důležité vždycky si je hlídat. To není nic jednoduchého, tím spíše pokud jste vlastník podniku, který počítá každou vzácnou vteřinu svého času a má před sebou stále spoustu úkolů a povinností. Nemluvě o zodpovědnosti za celý pracovní tým. Ale ještě jednou – s zistemo není, čeho se bát. Nejen vaše výdaje, ale i výdaje zaměstnanců jsou pečlivě uspořádány na hlavním panelu a připraveny k exportu. Nebojte se, že byste teď museli běžet někam hledat účtenky, protože členové týmu je průběžně fotili a nahrávali, aby byly připravené ke zpracování. Pracujete v několika různých zemích? To také není žádný problém. zistemo si poradí se všemi měnami a už je za vás převedla, pomocí aktuálních kurzů, do vaší měny.

Online daňový poradce

Nejlepší rada ohledně daní? Najděte si profesionálního daňového poradce a pozvěte ho do zistemo. Stačí vám pár kliknutí a máte hotový speciální online účet pro vašeho daňového poradce. A věřte mi, poradce bude mít radost z vaší práce i pečlivě uspořádaných dat. Ale dejte si pozor, možná nebudou zas tak šťastní, protože si nebudou moci tolik naúčtovat. Protože zpracování vašich daní bude příliš JEDNODUCHÉ. Ušetříte valstně peníze jen prostým uspořádáním dat. A to pořád není vše – zistemo vám totiž pomůže i vypočítat daně.

Výpočet daně

Věděli jste, že placení daní způsobuje reálnou fyzickou bolest? Opravdu. Platba daně vysílá do nervového systému stejný signál, jak by vám dal někdo facku. Ale, jak ví každý zápasník, bolest se dá redukovat, pokud ji předem očekáváme. Jinými slovy: Facka bolí méně, pokud víte, že přijde, protože se na ni můžete připravit. A jelikož daně jsou jedna z mála věcí, na které se v životě můžete (bohužel) spolehnout, je dobré se připravit. V tuhle chvíli přijdou vhod naše nástroje business intelligence – veškerá data, která vkládáte do zistemo se dají snadno proměnit v přehled vývoje. Můžete tak snadno odhadnout váš zdanitelný příjem a připravit se tak na další daňové období. A ta potom.

Sesbírejte síly, připravte se a „daňová facka“ už příště nebude bolet.

S pozdravem, zistemo

účetnictví


Také zajímavé

Nová mise: Dokonalý projekt

Dnes bych ráda řekla něco o zlepšení práce na projektech, chtěla bych vám dát nahlédnout, jak vypadá správné řízení projektu a jak můžete jeho strategie využít pro zdokonalení vlastních projektů.

podnikání a management sledování času

Small data jako základ pro velký úspěch

Zapomeňte na big data! Small data mohou být přesně to, co váš podnik potřebuje, aby se mohl zvětšovat. Alespoň pokud věříte marketingovému guru Martinu Lindstormovi. Ve svém bestselleru Small data. Drobné stopy, které vedou k velkým trendům (Small Data.

budoucnost podnikání novinky podnikání a management podnikatel

Určete si priority v 5 jednoduchých krocích

Jako podnikatel občas musíte dělat velmi rychlá rozhodnutí – a často se vám může zdát, že takové naléhavé případy se hromadí jeden za druhým. No a od koho se nejlépe naučit, jak se v takových případech chovat?

podnikání a management

3 způsoby jak posílit kreativitu a úspěšně ponikat

Co mají společného Bill Gates, Mark Zuckerberg a Warren Buffet? Jsou bohatí, ano. Ale jak to dokázali? Tvrdá práce? Určitě. Odhodlání? Pravděpodobně. Štěstí? Možná. Ale rozhodně používají kreativitu jako podnikatelský prostředek.

budoucnost podnikání podnikání a management podnikatel

Řemeslná práce a cloudové účetnictví? Jde to dohromady!

Řemeslníci, mechanici – i těm, kteří běžně pracují spíš rukama než na síti, může být digitální fakturace a aplikace pro sledování času více než užitečná. Pojďme si společně projít zistemo, uvidíte sami.

účetnictví

Vážení podnikatelé, zbavte se konečně papírových faktur!

Nebudete litovat. Pokud je váš podnik jako většina ostatních, stále plýtváte časem, energií a ekologickými zdroji na papírové faktury. Přestože výhod světa e-faktur je spoustu, možnosti, jak s nimi pracují, se stále rozrůstají – ale to vy víte!

budoucnost podnikání účetnictví podnikání a management faktura

Pracujte chytře a nechte si zaplatit rychleji!

Kreditní karta není potřeba, zrušit to můžete kdykoli.