zistemo pro domácí a zahradní služby

Vyzkoušejte nyní zdarma!

Se zistemo máte svůj kufřík nástrojů pro správu podnikání vždy po ruce

Cover image

Téměř nepracujete v kanceláři, ale spíš pracujete porůznu venku, u vašich klientů. Použijte tedy zistemo uzpůsobené pro vaše mobilních zařízení. Jednoduché a přehledné.

Zadejte odpracovanou dobu na projektu přímo do systému, místo abyste je museli později složitě převádět z pracovních výkazů.

Odesílejte se zistemo týdenní či měsíční faktury jen několika kliknutími. Vaše odpracovaná doba se započítá automaticky. A vaše účetnictví? Perfektně připravené vždy na konci měsíce.


Jaké výhody má zistemo pro vaše podnikání?

Spravujte docházku

Schvalování pracovních výkazů

Vytvářejte cenové odhady a nabídky pomocí přizpůsobivých šablon. zistemo podporuje množství jazyků a nabídky ve všech měnách.

Sestavujte nabídky online a převádějte je na faktury jediným kliknutím. Posléze k nim můžete přidat vlastní detaily, položky či definovat individuální platební podmínky.

Správa absencí a dovolené

Nastavte si vlastní pravidla pro dovolené a spravujte absence vašeho týmu jednoduše a efektivně díky systému schvalování zistemo.

Sledujte projekty

Kontrola rozpočtů

Přehledy v panelech projektů a výkazy vám usnadní udržet si přehled o vašich projektech.

Výplaty

Neexistuje jednodušší způsob, jak vyřešit faktury projektu, než právě se zistemo. Můžete si navíc vybírat z mnoha různých formátů a úrovní detailního propracování.

Šablony projektů usnadňují vytváření nových

Se zistemo už nebudete muset začínat s každým projekt znovu od začátku. Jednoduše použijete již existující projekt jako šablonu a upravíte si jen výpočty a další klíčové údaje.

Fakturace projektů

Pracujete s nejrůznějšími typy projektů i způsoby platby a zistemo se vám rádo přizpůsobí. Fakturujte tak, jak to vyhovuje vám i vašim zákazníkům:

  • hodinovou sazbou za jednotlivé členy týmu
  • hodinovou sazbou za konkrétní úkoly
  • počtem hodin strávených na projektu jako celku
  • za celý projekt
  • paušální sazbou za úkoly

Analýza a hodnocení projektů

Se zistemo máte vždy přehled, jak si zrovna vede vaše podnikání. Vytvářejte reporty projektu, analyzujte cílové i skutečné hodnoty i ukazatele KPI v reálném čase. Rychle, přehledně a chytře.

Rozpočet projektů

Vytvářejte rozpočty tak, aby co nejlépe vyhovovaly vašemu podnikání i projektu:

  • hodinovou sazbou za jednotlivé členy týmu
  • hodinovou sazbou za konkrétní úkoly
  • počtem hodin strávených na projektu jako celku
  • celkovou cenou projektu

Sledování projektů

Ať už jste kdekoliv, máte přístup ke všem svým datům i údajům o výkonnosti vašeho podnikání.

Vždy víte, kdo kdy kde je, a pokud je potřeba, můžete okamžitě jednat.

Vyúčtování výdajů spojených s konkrétním projektem

zistemo vám výrazně usnadní fakturaci výdajů spojených se specifickým projektem - zaznamenávejte výdaje za materiály, zboží či cesty a přiřazujte je k projektu - a později i faktuře.

Záznam času projektu

Sledujte čas odpracovaný na projektu, ať už časovačem nebo pomocí manuálního zadávání. Snadno se tak vyhnete chybám, protože nahraný čas se automaticky propojí s fakturací projektu.

Jednoduché rozdělování úkolů

Přidávejte členy týmu do jednotlivých projektů a započítejte do rozpočtu jejich pracovní dobu i výdaje.

Systém 360

Sestavování nabídek

Vytvářejte cenové odhady a nabídky pomocí přizpůsobivých šablon. zistemo podporuje množství jazyků a nabídky ve všech měnách.

Sestavujte nabídky online a převádějte je na faktury jediným kliknutím. Posléze k nim můžete přidat vlastní detaily, položky či definovat individuální platební podmínky.

Bankovní výpisy přímo v zistemo

Porovnávejte výdaje a příchozí platby převedené do zistemo pomocí aplikace BankFeed (FinApp) nebo importujte bankovní výpisy ve formátu CSV. Můžete se tak ujistit, že je vše běží, jak má, zatímco šetříte čas i s hotovým a připraveným účetnictvím.

Objednávky - sledování nákupů

zistemo vám nabízí jednoduše ovladatelný systém objednávání - provádějte výpočty a odesílejte poptávky. Vytvořte objednávku, schvalte ji a odešlete. Doručení si navíc snadno můžete ověřit.

Hlavní panel

Jednoduché seznamy odpracované doby a faktury? Se zistemo ne. Hlavní panel vám vždycky poskytne i všechny ostatní informace.

Archiv dokumentů

Své dokumenty najdete v zistemo snadno podle konkrétního projektu - jednoduše je nahrajte do archivu projektu, a kdykoliv budete potřebovat, najdete je v pořádku právě tam.

Záznamy výdajů

Sledujte své provozní výdaje bez zbytečného papírování a nahrávejte je do zistemo pomocí mobilní aplikace, importovaných bankovních výpisů či ve formátu PDF.

Upozornění na otevřené faktury

Už nikdy nebudete muset poslouchat něčí tvrzení, že vaší fakturu nikdy nedostali. Vždycky okamžitě uvidíte, jestli příjemce fakturu v PDF viděl a otevřel.

Systém, který poroste s vaší společností

zistemo roste společně s vaším podnikáním. Pokud se rozrostete, bez problémů přidáte nové uživatele.

Otevřený systém

Vaše podnikání, vaše data. Nemusíte se bát, že by si zistemo nechávalo vaše data pro sebe. Náš systém je otevřený - data můžete exportovat kdykoliv, kdy je potřebujete.

Integrované online platby

Moderní podnikání znamená moderní způsoby platby. „Moderní“ sice ještě není kritériem pro kvalitní podnikání. Ale „přizpůsobivé“ ano. A pokud akceptujete platby kreditní kartou či skrze PayPal, dostanete často zaplaceno mnohem rychleji.

Vystavování faktur

Vytvářejte faktury v libovolném formátu a designu. zistemo samozřejmě uloží všechny vaše faktury, abyste je měli vždy po ruce.

přátelská a spolehlivá podpora 24/7

Kdyby se někde něco zaseklo, jsme tu pro vás. V dobré náladě, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Opakované faktury

Zautomatizujte opakované faktury, místo abyste je museli pokaždé kopírovat. Ušetříte si práci a vyhnete se chybám. Se zistemo vám poběží automaticky téměř všechno - jen rychle přidáte počet hodin spolu s výdaji a zistemo se postará o zbytek.