MoneyPenny.me je nyní zistemo

Vyzkoušejte zdarma!

Nejchytřejší program pro správu času a fakturaci

MoneyPenny has become zistemo

21. ledna 2019 se z MoneyPenny.me stává zistemo!

Posouvá náš slib poskytnout vám to nejchytřejší, nejbezpečnější a spolehlivé řešení vašeho podnikání na cloudu o krok dál. Schopnější, odvážnější a zkušenější než kdy dříve - náš tým je vám stále k dispozici a pomáhá společnostem na celém světě dosáhnout obchodních úspěchů a šetřit přitom více času.

O MoneyPenny (začátky)

MoneyPenny.me bylo spuštěno v roce 2014, potom, co jsme si všimli, že všichni naši podnikající přátelé si stěžují na ty samé věci: tabulky, daňová přiznání, upomínání klientů kvůli opožděným platbám. Chtěli jsme zredukovat čas plýtvaný na zbytečné papírování a hledání programu, který by zvládl zpracovávat faktury a dohledat ztracené účty. Naše řešení jim umožnilo osvobodit se od všech těchhle otravných úkonů a soustředit se více na jejich obchodní cíle. Začali jsme v malém, s programem na tvorbu faktur a základním měřením času, ale vždycky jsme se snažili posouvat hranice svých možností, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší obchodní nástroje na trhu. A o to se snažíme pořád, pod novým názvem: zistemo!

MoneyPenny on different devices
MoneyPenny on different devices

Co bylo skvělé na MoneyPenny?

Zákazníci si MoneyPenny.me oblíbili hned od začátku. Bylo to něco nového, inovativního, s přehledným rozhraním, a hlavně - umožnilo jim spravovat své podnikání na jednom místě. Faktury, možnosti různých měn, automatické upomínky plateb, opakované faktury - vše dostupné v jediné záložce v jejich oblíbeném prohlížeči. A především: všechny funkce i aplikace byly přizpůsobené pro různá zařízení i velikosti obrazovek. Krásné a funkční najednou! Kdykoliv zákazníci potřebovali nějakou speciální funkci, stačilo ji navrhnout a... hotovo! Náš vývojový tým se okamžitě výzvě postavil a vše připravil právě včas pro novou aktualizaci.

Proč změnit název z MoneyPenny.me na zistemo?

Jak to většinou u přejmenovaných projektů bývá - v každé společnosti, která se dívá dostatečně do budoucna, přijde čas, kdy vaše jméno neodpovídá tak dobře obchodním výzvám, které jste připraveni přijmout. MoneyPenny začínalo od nuly. Název byl inspirován naší láskou k Jamesi Bondovi. Ten si totiž nikdy nestěžuje. A toho jsme chtěli docílit pro naše klienty - zjednodušit všechno natolik, že si nebudou mít na co stěžovat, ani když dojde na fakturace, daně, sledování času a pracovní výkazy. Vždycky jsme navíc říkali: „Podnikání je vášeň a odhodlání, ale nakonec jde hlavně o VAŠE peníze. Na každé (vyúčtovatelné) vteřině záleží. Počítejte každý haléř, každý cent, každou penny.

Why we changed from MoneyPenny to Zistemo?

Proč je pro naše zákazníky zistemo lepší?

zistemo je odvozeno od slova „systém“.

Anglický Collinsův slovník definuje systém jako „způsob práce, organizace či vykonávání něčeho, co se řídí stanoveným plánem či souborem pravidel“. Průlomové je zejména to, že jsme přenesli všechny funkce MoneyPenny (sledování času projektu, fakturace, upomínky plateb, bankovní transakce, daňové výkazy) na novou úroveň, která odráží naše zkušenosti, náš vývoj i proměnlivé potřeby trhu (například vzrůstající popularitu pružné pracovní doby).

Tři kategorie produktů jako jedna jediná služba

Jak říká náš zakladatel Siggi Buss: „Máme pocit, že zistemo nám umožňuje vybudovat mnohem silnější jedinečnou značku než MoneyPenny, a přitom nám dovoluje sdělit světu: Jsme nejinovativnější a nejdůvěryhodnější komplexní řešení pro sledování času v podnikání na světě.

Jako zistemo nabízíme tři kategorie produktů v jednom (v jedné ceně): Snadno můžete kteroukoliv z nich aktivovat či vypnout, jak zrovna potřebujete.

Docházka

Docházka

Navržena tak, aby udržela všechny dovolené, pružné pracovní doby, práci z domova i v kanceláři pod kontrolou. Žádné překážky a více volného času díky automatické fakturaci.

Správa projektu

Správa projektu

Díky zistemo máte v podnikání vždy přehled o stavu rozpočtů, dokončených úkolech, provozních nákladech, finančních transakcích a aktivitách spojeným s projektem - vše na jednom místě.

Systém 360

Systém 360

Souhrnný nástroj pro všechny vaše obchodní procesy. Od první nabídky klientovi až po podklady, které posíláte svému daňovému poradci – se zistemo zvládnete všechno – vše navíc ve vašem vlastním obchodním designu.

Sbohem, MoneyPenny.me!

S MoneyPenny.me jsme se soustředili pouze na pomoc freelancerům a menším společnostem.

Vítej, zistemo!

Přechod k zistemo rozšířil náš dosah (a vliv) vstříc globálním podnikům, středně velkým korporacím, menším společnostem i podnikatelům na volné noze všude na světě.

Track your business performance live | zistemo

Zistemo (dříve MoneyPenny) je dostupné na všech zařízeních

Kompatibilní se všemi internetovými prohlížeči i různými velikostmi obrazovek. Přihlašujte se a odhlašujte, spravujte data o odpracované době a docházky z jakéhokoliv telefonu (iPhone, Android), iPadu/tabletu či počítače.

Eva Timurová

Zistemo is the best thing that could happened to us.
Saving timeand energy at the same time.


Eva Timurová

Team Lead at ProUP

Slovak Republic

Andreas Pfister

One single tool for time tracking, invoicing, expenses and most importantly… profitability. Zistemo has turned out to be the only enterprise management tool required in order to optimize processes, finance, team and client management. It is the most complete tool on the market for agencies like us. The Zistemo team has shown extraordinary flexibility and speed with implementing new enhancements.


Andreas Pfister

Founder & CEO of All Around Digital

Spain

Ruben Maier-Gerber

Speed, complete cloud solution, fast response times in support and implementation of new features. Proximity to the user and always an open ear for improvements. European safety standards.


Ruben Maier-Gerber

Managing Director at FFI Agentur GmbH

Germany

Enrico Aramini

We used zistemo for streamlining and monitoring daily workflows, sales and production.Before zistemo we had many days of endless invoicing, and we were never 100% sure we caught everything. Now it’s all done almost automatically on the 1th of every month.Zistemo’s flexibility, parametric customization and user’s access control won us from day 1.Oh, and their Customer service -always online and very helpful.We thoroughly recommend zistemo for all professional teams.


Enrico Aramini

President of HTC High Tech Consultant Corp

Italy

André Kälin

We are using zistemo for all our business processes. Creating estimates, manage projects, track time and send invoices.
With the attendance time module we even can give our staff members freedom to use the flex time model and manage their leaves and vacations efficiently. Also, customer service is outstanding!


André Kälin

CEO of Perspectix

Switzerland

Priska Stamm

Before zistemo, our invoice process was time-consuming and error-prone; and we had no clarity regarding the cash flow.
Zistemo, allows access to invoices at any time, and with automatic invoicing, we dropped the workload by 80%. We bill clients in different currencies, and we can get an overview of the cash flow at any given time and the zistemo team is always there to help. We really couldn’t ask for a better invoicing solution!


Priska Stamm

Key Account Manager at Softsolution International

Finland

Georg Holz

You won't find more value for your money. As a professional service provider we need a detailed insight into our project times. We're now able to get full transparency on our project times. Any requests for timesheets or reports can be answered in minutes instead of hours as a self-service. Budgets and billing-methods are documented in a single place and applied automatically.
We are very happy with the responsiveness of the team behind Zistemo. Our questions and ideas were always answered within a day.


Georg Holz

Head of Expert Services at Mansystems

Germany

Fabian Bergner

With Zistemo, we optimized our business workflows by combining a lot of processes into one enterprise management tool - notably time and expense tracking, project controlling, and invoicing. Gone are the days where we had to spend hours doing manual paperwork.
Zistemo helps us grow, and to better understand our projects in terms of resources and performance. This is both good for us AND our clients. With better business intelligence, we can offer better and more efficient services.


Fabian Bergner

CEO of LUX FUX Media

Austria

Hendrik Huerkamp

Before zistemo we struggled with terrible ERP UI. We needed an intuitive, time-saving service for all business processes. Zistemo is easy to use yet up for advanced configuration. Multi-Tool integration was easy possible using the Zistemo API.
Our special feature requests were solved asap. Now workflows, tracking time, creating invoices are much better and transparent. I thoroughly recommend zistemo for the people behind it and the clever features.


Hendrik Huerkamp

IT Manager at slashwhy GmbH & Co. KG

Germany

Terence Hänni

We had 3 different time tracking systems for on-site, off-site and production/logistics. Now we can give our staff an overview about their flex time balance and absences can be managed with little time spent. The project time tracking and the integration with Asana has convinced us.
We saved a lot of time at billing timesheets and all project costs can be tracked and monitored. Zistemo’s onboarding is easy and give companies the possibility to grow with the system. Zistemo gives structure to the company and is transparent for all users.


Terence Hänni

CFO at Megasol Energie AG

Switzerland

MoneyPenny jako Zistemo stále na dosah ruky

Zajistěte, aby vaši zaměstnanci byli spokojenější, loajálnější a pracovali produktivněji.

Práce už není místo. Práce je jakákoliv doba, v níž se vaši zaměstnanci cítí produktivně a pracují naplno.

Vyzkoušejte zdarma!