MoneyPenny.me je nyní zistemo

Vyzkoušejte zdarma!

Nejchytřejší program pro správu času a fakturaci

MoneyPenny has become zistemo

21. ledna 2019 se z MoneyPenny.me stává zistemo!

Posouvá náš slib poskytnout vám to nejchytřejší, nejbezpečnější a spolehlivé řešení vašeho podnikání na cloudu o krok dál. Schopnější, odvážnější a zkušenější než kdy dříve - náš tým je vám stále k dispozici a pomáhá společnostem na celém světě dosáhnout obchodních úspěchů a šetřit přitom více času.

O MoneyPenny (začátky)

MoneyPenny.me bylo spuštěno v roce 2014, potom, co jsme si všimli, že všichni naši podnikající přátelé si stěžují na ty samé věci: tabulky, daňová přiznání, upomínání klientů kvůli opožděným platbám. Chtěli jsme zredukovat čas plýtvaný na zbytečné papírování a hledání programu, který by zvládl zpracovávat faktury a dohledat ztracené účty. Naše řešení jim umožnilo osvobodit se od všech těchhle otravných úkonů a soustředit se více na jejich obchodní cíle. Začali jsme v malém, s programem na tvorbu faktur a základním měřením času, ale vždycky jsme se snažili posouvat hranice svých možností, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší obchodní nástroje na trhu. A o to se snažíme pořád, pod novým názvem: zistemo!

MoneyPenny on different devices
MoneyPenny on different devices

Co bylo skvělé na MoneyPenny?

Zákazníci si MoneyPenny.me oblíbili hned od začátku. Bylo to něco nového, inovativního, s přehledným rozhraním, a hlavně - umožnilo jim spravovat své podnikání na jednom místě. Faktury, možnosti různých měn, automatické upomínky plateb, opakované faktury - vše dostupné v jediné záložce v jejich oblíbeném prohlížeči. A především: všechny funkce i aplikace byly přizpůsobené pro různá zařízení i velikosti obrazovek. Krásné a funkční najednou! Kdykoliv zákazníci potřebovali nějakou speciální funkci, stačilo ji navrhnout a... hotovo! Náš vývojový tým se okamžitě výzvě postavil a vše připravil právě včas pro novou aktualizaci.

Proč změnit název z MoneyPenny.me na zistemo?

Jak to většinou u přejmenovaných projektů bývá - v každé společnosti, která se dívá dostatečně do budoucna, přijde čas, kdy vaše jméno neodpovídá tak dobře obchodním výzvám, které jste připraveni přijmout. MoneyPenny začínalo od nuly. Název byl inspirován naší láskou k Jamesi Bondovi. Ten si totiž nikdy nestěžuje. A toho jsme chtěli docílit pro naše klienty - zjednodušit všechno natolik, že si nebudou mít na co stěžovat, ani když dojde na fakturace, daně, sledování času a pracovní výkazy. Vždycky jsme navíc říkali: „Podnikání je vášeň a odhodlání, ale nakonec jde hlavně o VAŠE peníze. Na každé (vyúčtovatelné) vteřině záleží. Počítejte každý haléř, každý cent, každou penny.

Why we changed from MoneyPenny to Zistemo?

Proč je pro naše zákazníky zistemo lepší?

zistemo je odvozeno od slova „systém“.

Anglický Collinsův slovník definuje systém jako „způsob práce, organizace či vykonávání něčeho, co se řídí stanoveným plánem či souborem pravidel“. Průlomové je zejména to, že jsme přenesli všechny funkce MoneyPenny (sledování času projektu, fakturace, upomínky plateb, bankovní transakce, daňové výkazy) na novou úroveň, která odráží naše zkušenosti, náš vývoj i proměnlivé potřeby trhu (například vzrůstající popularitu pružné pracovní doby).

Tři kategorie produktů jako jedna jediná služba

Jak říká náš zakladatel Siggi Buss: „Máme pocit, že zistemo nám umožňuje vybudovat mnohem silnější jedinečnou značku než MoneyPenny, a přitom nám dovoluje sdělit světu: Jsme nejinovativnější a nejdůvěryhodnější komplexní řešení pro sledování času v podnikání na světě.

Jako zistemo nabízíme tři kategorie produktů v jednom (v jedné ceně): Snadno můžete kteroukoliv z nich aktivovat či vypnout, jak zrovna potřebujete.

Docházka

Docházka

Navržena tak, aby udržela všechny dovolené, pružné pracovní doby, práci z domova i v kanceláři pod kontrolou. Žádné překážky a více volného času díky automatické fakturaci.

Správa projektu

Správa projektu

Díky zistemo máte v podnikání vždy přehled o stavu rozpočtů, dokončených úkolech, provozních nákladech, finančních transakcích a aktivitách spojeným s projektem - vše na jednom místě.

Systém 360

Systém 360

Souhrnný nástroj pro všechny vaše obchodní procesy. Od první nabídky klientovi až po podklady, které posíláte svému daňovému poradci – se zistemo zvládnete všechno – vše navíc ve vašem vlastním obchodním designu.

Sbohem, MoneyPenny.me!

S MoneyPenny.me jsme se soustředili pouze na pomoc freelancerům a menším společnostem.

Vítej, zistemo!

Přechod k zistemo rozšířil náš dosah (a vliv) vstříc globálním podnikům, středně velkým korporacím, menším společnostem i podnikatelům na volné noze všude na světě.

Track your business performance live | zistemo

Zistemo (dříve MoneyPenny) je dostupné na všech zařízeních

Kompatibilní se všemi internetovými prohlížeči i různými velikostmi obrazovek. Přihlašujte se a odhlašujte, spravujte data o odpracované době a docházky z jakéhokoliv telefonu (iPhone, Android), iPadu/tabletu či počítače.

MoneyPenny jako Zistemo stále na dosah ruky

Zajistěte, aby vaši zaměstnanci byli spokojenější, loajálnější a pracovali produktivněji.

Práce už není místo. Práce je jakákoliv doba, v níž se vaši zaměstnanci cítí produktivně a pracují naplno.

Vyzkoušejte zdarma!