Díky zistemo je vaše práce

v zistemo máte všechno přehledně uspořádané na jednom místě: pracovní výkazy, správu času odpracovaného na projektu, všechny obchodní procesy od nabídek po faktury.

Bez výhod takového nástroje budete muset:

  • zadávat data stále dokola,
  • sehnat, naučit se ovládat a používat řadu různých softwarových balíčků,
  • ručně provádět množství úkolů, které zistemo zvládá automaticky,
  • hledat o opravovat chyby, ke kterým v zistemo ani nemůže dojít.

Proč zistemo?

Šetřete čas i peníze

zistemo vám umožňuje synchronizovat všechna vaše obchodní data - odpracovaný čas, práci na projektu i obchodní procesy. Všechno, včetně rozpočtů, máte tedy přehledně před sebou, kdykoliv je potřeba, a nemusíte zadávat stejná data několikrát za sebou. Vyhnete se navíc chybám, které se mohou výrazně prodražit.

Díky automatizaci může váš tým strávit více času produktivní prací namísto otravných administrativních úkonů.

Všechno pod kontrolou, snadno a intuitivně

Složité zdokonalování a matoucí rozhraní můžete nechat v minulosti. V zistemo je mnoho věcí samozřejmých. Tipy pro používání každé funkce máte navíc po ruce v rámci každého kroku. A vzhledem k tomu, že každý uživatel vidí pouze funkce, které potřebuje pro svou práci, zůstává vše přehledně uspořádané.

Všechny dokumenty ve vašem firemním designu

Spousta lidí používá nástroje, které automaticky generují nabídky a faktury. To je bohužel často zřejmé na první pohled. V zistemo můžete vytvářet nabídky i faktury jen pár kliknutími. Ale vše samozřejmě zůstane ve vizuálním stylu vaší společnosti. Aniž byste museli platit něco navíc. Všechny dokumenty tak vypadají profesionálně a jako vyrobené na zakázku.

Bezpečnost je důležitá

Čím je známé Švýcarsko? Vynikající řemeslnou dovedností. A čím ještě? Zabezpečením dat. zistemo je vyrobeno ve Švýcarsku a bezpečí je pro nás tedy zásadní. Zabezpečení dat je vždy naší nevyšší prioritou.

Vyvinuto ve Švýcarsku, uloženo na švýcarských serverech a s osvědčením švýcarských bezpečnostních standardů.

Vaše podnikání, vaše data

Nedokážeme si ani představit, že někdy opustíte zistemo, ale pokud k tomu dojde, umožníme vám to.

Chceme, abyste u nás zůstali, protože chcete, ne protože musíte.

Svá data proto můžete ze zistemo kdykoliv exportovat do jiného systému.

Pracujte se zistemo odkudkoliv chcete

zistemo se vám nepřizpůsobí jen v rámci času. Můžete také pracovat odkudkoliv chcete, z vašeho oblíbeného počítače, tabletu nebo smartphonu. zistemo pracuje bez problémů na všech zařízeních.

Přátelská podpora 24/7

Kdyby se někde něco zaseklo, jsme tu pro vás. 7 dní v týdnu, po celý den.

Podobný feedback dostáváme skoro každý den: „Neuvěřitelně přátelská a schopná podpora!“ „Skvělé. Dokonce i v neděli večer mi okamžitě pomohli.“ „Jsou vážně vstřícní. Rychle mi pomohli.“