zistemo kanban board

Díky zistemo je vaše práce

S nástrojem zistemo máte vše uspořádáno na jednom místě:

 • Projekty zistemo

  Zistemo Project zjednodušuje řízení projektů, spolupráci a realizaci projektů, což vede k vyšší produktivitě a lepším výsledkům projektů.

 • Správa rozpočtu

  Správa rozpočtu projektu pomocí aplikace zistemo zajišťuje efektivní využití zdrojů, udržuje projekt v souladu s harmonogramem a zvyšuje ziskovost a úspěšnost.

 • Sledování času

  Sledování času projektu a řízení docházky jsou pro organizaci zásadní, protože zvyšují produktivitu, zajišťují přesné vyúčtování, zlepšují řízení projektu a podporují důvěru měřením produktivity členů týmu bez přímého dohledu.

 • Webové nabídky

  Interaktivní webové nabídky vám pomohou uzavřít více obchodů s menším množstvím práce.

 • Plánování pracovní síly

  Správa zdrojů zistemo poskytuje strategický rámec pro optimalizaci využití zdrojů, což vede ke zvýšení efektivity, úspoře nákladů a zlepšení výsledků projektů.

 • Inteligentní proces fakturace

  Společnost zistemo nabízí bezproblémový proces fakturace s různými způsoby účtování. Své projekty můžete snadno fakturovat jediným kliknutím a vytvářet faktury v individuálním firemním designu.

Proč zistemo?

Šetřete čas i peníze

zistemo vám umožňuje synchronizovat všechna vaše obchodní data - odpracovaný čas, práci na projektu i obchodní procesy. Všechno, včetně rozpočtů, máte tedy přehledně před sebou, kdykoliv je potřeba, a nemusíte zadávat stejná data několikrát za sebou. Vyhnete se navíc chybám, které se mohou výrazně prodražit.

Díky automatizaci může váš tým strávit více času produktivní prací namísto otravných administrativních úkonů.

Všechno pod kontrolou, snadno a intuitivně

Složité zdokonalování a matoucí rozhraní můžete nechat v minulosti. V zistemo je mnoho věcí samozřejmých. Tipy pro používání každé funkce máte navíc po ruce v rámci každého kroku. A vzhledem k tomu, že každý uživatel vidí pouze funkce, které potřebuje pro svou práci, zůstává vše přehledně uspořádané.

Všechny dokumenty ve vašem firemním designu

Spousta lidí používá nástroje, které automaticky generují nabídky a faktury. To je bohužel často zřejmé na první pohled. V zistemo můžete vytvářet nabídky i faktury jen pár kliknutími. Ale vše samozřejmě zůstane ve vizuálním stylu vaší společnosti. Aniž byste museli platit něco navíc. Všechny dokumenty tak vypadají profesionálně a jako vyrobené na zakázku.

Bezpečnost je důležitá

Čím je známé Švýcarsko? Vynikající řemeslnou dovedností. A čím ještě? Zabezpečením dat. zistemo je vyrobeno ve Švýcarsku a bezpečí je pro nás tedy zásadní. Zabezpečení dat je vždy naší nevyšší prioritou.

Vyvinuto ve Švýcarsku, uloženo na švýcarských serverech a s osvědčením švýcarských bezpečnostních standardů.

Vaše podnikání, vaše data

Nedokážeme si ani představit, že někdy opustíte zistemo, ale pokud k tomu dojde, umožníme vám to.

Chceme, abyste u nás zůstali, protože chcete, ne protože musíte.

Svá data proto můžete ze zistemo kdykoliv exportovat do jiného systému.

Pracujte se zistemo odkudkoliv chcete

zistemo se vám nepřizpůsobí jen v rámci času. Můžete také pracovat odkudkoliv chcete, z vašeho oblíbeného počítače, tabletu nebo smartphonu. zistemo pracuje bez problémů na všech zařízeních.

Přátelská podpora 24/7

Kdyby se někde něco zaseklo, jsme tu pro vás. 7 dní v týdnu, po celý den.

Podobný feedback dostáváme skoro každý den: „Neuvěřitelně přátelská a schopná podpora!“ „Skvělé. Dokonce i v neděli večer mi okamžitě pomohli.“ „Jsou vážně vstřícní. Rychle mi pomohli.“