zistemo pro firemní oddělení

Vyzkoušejte nyní zdarma!

zistemo umožňuje, aby vaše oddělení pracovalo efektivněji

Cover image

Pro detailní reporty výkonnosti vašich týmů použijte zistemo funkci reportů projektu. Můžete je snadno vytvářet a prohlížet na jakémkoliv zařízení kdekoliv na světě, protože zistemo funguje v každém internetovém prohlížeči a díky vlastní aplikaci.

Používáte Jira, Asano, Trello nebo Master Task? Vzali jsme to v úvahu, a proto můžete tyto aplikace jednoduše propojit se zistemo. Budete tak mít všechny důležité aplikace na jednom místě.

Pokud pracujete s mezinárodními týmy, zistemo vám umožní bezproblémovou komunikaci a administrativu - každý, kdo používá zistemo, si může nastavit, díky možnosti osobního nastavení, vlastní jazyk. Díky zistemo se můžete vy i váš tým plně soustředit na odvádění kvalitní práce.


Jaké výhody má zistemo pro vaš oddělení?

Spravujte docházku

Schvalování pracovních výkazů

Vytvářejte cenové odhady a nabídky pomocí přizpůsobivých šablon. zistemo podporuje množství jazyků a nabídky ve všech měnách.

Sestavujte nabídky online a převádějte je na faktury jediným kliknutím. Posléze k nim můžete přidat vlastní detaily, položky či definovat individuální platební podmínky.

Jednoduchá správa týmu

Se zistemo máte vždy přehled o odpracovaných hodinách, úkolech a nákladech jednotlivých členů týmu. Správa zaměstnanců může být vážně takhle jednoduchá.

Sledujte projekty

Kontrola rozpočtů

Přehledy v panelech projektů a výkazy vám usnadní udržet si přehled o vašich projektech.

Šablony projektů usnadňují vytváření nových

Se zistemo už nebudete muset začínat s každým projekt znovu od začátku. Jednoduše použijete již existující projekt jako šablonu a upravíte si jen výpočty a další klíčové údaje.

Fakturace projektů

Pracujete s nejrůznějšími typy projektů i způsoby platby a zistemo se vám rádo přizpůsobí. Fakturujte tak, jak to vyhovuje vám i vašim zákazníkům:

  • hodinovou sazbou za jednotlivé členy týmu
  • hodinovou sazbou za konkrétní úkoly
  • počtem hodin strávených na projektu jako celku
  • za celý projekt
  • paušální sazbou za úkoly

Analýza a hodnocení projektů

Se zistemo máte vždy přehled, jak si zrovna vede vaše podnikání. Vytvářejte reporty projektu, analyzujte cílové i skutečné hodnoty i ukazatele KPI v reálném čase. Rychle, přehledně a chytře.

Rozpočet projektů

Vytvářejte rozpočty tak, aby co nejlépe vyhovovaly vašemu podnikání i projektu:

  • hodinovou sazbou za jednotlivé členy týmu
  • hodinovou sazbou za konkrétní úkoly
  • počtem hodin strávených na projektu jako celku
  • celkovou cenou projektu

Sledování projektů

Ať už jste kdekoliv, máte přístup ke všem svým datům i údajům o výkonnosti vašeho podnikání.

Vždy víte, kdo kdy kde je, a pokud je potřeba, můžete okamžitě jednat.

Záznam času projektu

Sledujte čas odpracovaný na projektu, ať už časovačem nebo pomocí manuálního zadávání. Snadno se tak vyhnete chybám, protože nahraný čas se automaticky propojí s fakturací projektu.

Jednoduché rozdělování úkolů

Přidávejte členy týmu do jednotlivých projektů a započítejte do rozpočtu jejich pracovní dobu i výdaje.

Systém 360

Bankovní výpisy přímo v zistemo

Porovnávejte výdaje a příchozí platby převedené do zistemo pomocí aplikace BankFeed (FinApp) nebo importujte bankovní výpisy ve formátu CSV. Můžete se tak ujistit, že je vše běží, jak má, zatímco šetříte čas i s hotovým a připraveným účetnictvím.

Hlavní panel

Jednoduché seznamy odpracované doby a faktury? Se zistemo ne. Hlavní panel vám vždycky poskytne i všechny ostatní informace.

Archiv dokumentů

Své dokumenty najdete v zistemo snadno podle konkrétního projektu - jednoduše je nahrajte do archivu projektu, a kdykoliv budete potřebovat, najdete je v pořádku právě tam.

Systém, který poroste s vaší společností

zistemo roste společně s vaším podnikáním. Pokud se rozrostete, bez problémů přidáte nové uživatele.

Otevřený systém

Vaše podnikání, vaše data. Nemusíte se bát, že by si zistemo nechávalo vaše data pro sebe. Náš systém je otevřený - data můžete exportovat kdykoliv, kdy je potřebujete.

přátelská a spolehlivá podpora 24/7

Kdyby se někde něco zaseklo, jsme tu pro vás. V dobré náladě, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.