Sledování času stráveného na projektu pro vás na míru!

Záznamy odpracovaného času na projektu jednoduše

Spustit časovač projektu

Začněte měřit svůj čas strávený na projektech už teď!

MoenyPenny software pro sledování času projektu používá bezprostřední komunikaci skrze Slack. Členové týmu mohou sledovat online, kdo zrovna pracuje.

Aktuální upozornění o průběhu projektu ve vašem telefonu

Pokud vás nebaví zdlouhavé schvalování pracovních výkazů, zistemo vám pomůže! Výkazy zcela propojené se systémem sledování času projektu. Klik, klik. Hotovo!

Mobilní sledování času projektu

Tisíce meznárodních týmů se spoléhají na mobilní aplikaci zistemo. Mohou zaznamenávat průběh projektů ze svých telefonů, počítačů nebo tabletů. Přidejte se k nim už dnes a vyzkoušejte naši aplikaci pro sledování projektů!

Zjednodušené schvalování pracovních výkazů

Všechny záznamy o odpracované době jsou propojeny s vaším sledováním času projektu. Dvě kliknutí a report výkazů je hotový!

Bojujete se SLEDOVÁNÍM ČASU PROJEKTU? UŽ NEMUSÍTE! Můžeme vám pomoci!

S zistemo Sledováním času projektu můžete:

 • jednoduše vytvářet a sledovat projekty s více pracovníky
 • souběžně spravovat tolik projektů, kolik potřebujete
 • sledovat úkoly, odpracovaný čas, týmové uzávěrky a rozpočet
 • porovnávat výkonnost týmu v různých projektech a úkolech

Život je příliš krátký na to, abyste ho strávili snahou synchronizovat různé nástroje a používat několik aplikací na správu projektů. Začněte pracovat s zistemo: jediným nástrojem pro všechno.

Přesná správa času projektu

Udržte si pořádek v týmech a zvyšte výkonnost. Náš přesný systém pro sledování projektu synchronizuje všechna data v cloudu. Přesvědčte se sami, jak dobře může fungovat fakturace, sledování projektů, týmové časovače, rozpočet a správa pracovních výkazů. Klíčové nástroje pro správu projektu, sestavené na míru vašemu podnikání. Snadno se ovládají, jsou precizní a uživatelsky přístupné.

Chytrá pracovní plocha. Přehledné výkazy.

Pokud hledáte něco, co vám umožní přehledné zobrazení vašich projektů, časových záznamů, rozpočtů, deadlinů a aktivity týmu, navíc v reálném čase, je program pro sledování projektu zistemo právě pro vás. Jednoduchý a rychlý způsob, jak se podívat na věci v širším kontextu, rozhodovat se včas a plánovat dopředu. Převádějte pracovní výkazy na přehledné reporty jen v pár kliknutích. Získejte hlubší přehled o vašich podnikatelských datech. Jasné a efektivní vizuální nástroje posunou vaše podnikání kupředu!

zistemo aplikace pro sledování času projektu

Naše aplikace pro sledování času projektu je nejchytřejší nástroj, který vám umožní mít váš tým i projekty pod kontrolou. Profesionální správa projektu, která nabízí:

 • Automatická upozornění na sledování času pro efektivní odevzdávání pracovních výkazů
 • Možnosti zaokrouhlování, která automaticky upraví časové záznamy pro různě projekty
 • Bezchybná a zjednodušená správa pracovních výkazů, díky které mohou vedoucí týmu prohlížet, schvalovat nebo zamítat pracovní výkazy kdykoliv a kdekoliv
 • Přehledné a uživatelsky přístupné měsíční/týdenní pracovní výkazy týmu s praktickými grafy výkonnosti


Sledování času projektu FAQ

Co je sledování času projektu?

Sledování času projektu je sada základních nástrojů pro sledování a zpracovávání času, používaní správci projektů či kýmkoliv, kdo na projektu pracuje. Všechny jeho integrované vlastnosti jsou spojeny v systém, který pomáhá týmům udržet si přehled o všech pracích, které na projektu probíhají. Sledování času projektu se stará o to, aby zůstaly projekty kompletně v časovém i finančním rámci ujednaném s klientem. Nabízí také celkový pohled na všeobecný vývoj projektu a produktivitu pracovníků. Přehledné výkazy, které s tím přicházejí, umožňují majitelům podniků a vedoucím týmů rozhodovat se správně a včas.

Jak měřit čas zaměstnanců strávený na projektu?

Existuje mnoho způsobů, jak sledovat zaměstnaneckou pracovní dobu na projektu, od manuálních reportů až po Excelové tabulky. Nicméně v dnešní době, kdy 95 % vašich zaměstnanců používá při práci minimálně jeden mobilní telefon, je nejpraktičtější náhradou starších metod software pro sledování projektu, propojený s aplikací na sledování času. Zaměstnanci mohou spustit na svém telefonu časovač a jejich aktivita je automaticky zaznamenána v softwaru, a to všechno v reálném čase. Pokud si potřebují dát pauzu, jednoduše kliknou na obrazovku a zastaví časovač. Vedoucí týmu mohou živě sledovat změny v aktivitě, kolik hodin je odpracováno a na jakých úkolech či projektech. Snadno, efektivně a přesně.

Jak pomáhá sledování času správě projektu?

Sledování času pomáhá plánovat, spravovat a dokončovat projekty a přitom dodržet uzávěrky, rozpočet i klientovy požadavky. Přehledné reporty založené na datech ze sledování času jsou klíčem ke stabilnímu, růstu podnikání, založeném na přesných datech. Záznamy času umožňují zprávcům projektů a vedoucím týmů lépe hodnotit pokrok a individuální úkoly v projektu, a tak také na denní bázi lépe rozvrhovat a rozdělovat prostředky.

Jaké jsou výhody aplikace Sledování času projektu?

 • Lepší správa projektu.
 • Precizní účetnictví projektu a přesné, přehledné částky za jednotlivé služby.
 • Efektivní práce. Minimální časové ztráty.
 • Zvýšená produktivita a lepší správa odpracovaného času pro týmy.
 • Zbavíte se časově náročného papírovaní, spojeného se správou projektu.
 • Aktualizace hodin projektu a nákladů v reálném čase.
 • Uživatelsky přístupný design, dostupný z jakéhokoliv chytrého telefonu, počítače nebo tabletu.
Track your business performance live | zistemo

Přehledná týmová komunikace

Zaměstnanci zaznamenávají odpracovaný čas z jakéhokoliv zařízení a pak podávají pracovní výkazy. Vedoucímu týmu přijde upozornění do telefonu, takže může kdykoliv prodiskutovat, upravit či schválit časové záznamy.

Správa sledování času projektu živě!

Okamžitý přístup k zaměstnaneckým sazbám, odpracované době projektu, fakturám a úkolům, a to z jakéhokoliv počítače, chytrého telefonu nebo tabletu. Bezproblémová integrace dat napříč zařízeními, 24/7. zistemo aplikace pro pracovní rozvrhy a nástroje pro sledování času online vím umožní digitalizovat vaše projekty. Vstupte do světa Podnikání 4.0. Přidejte se k tisícům společností z celého světa.

Dodejte novou energii vašemu podnikání a vyzkoušejte zistemo už dnes, zdarma.

Spustit časovač projektu