Sledování času stráveného na projektu pro vás na míru!

Záznamy odpracovaného času na projektu jednoduše

Spustit časovač projektu

Začněte měřit svůj čas strávený na projektech už teď!

MoenyPenny software pro sledování času projektu používá bezprostřední komunikaci skrze Slack. Členové týmu mohou sledovat online, kdo zrovna pracuje.

Aktuální upozornění o průběhu projektu ve vašem telefonu

Pokud vás nebaví zdlouhavé schvalování pracovních výkazů, zistemo vám pomůže! Výkazy zcela propojené se systémem sledování času projektu. Klik, klik. Hotovo!

Mobilní sledování času projektu

Tisíce meznárodních týmů se spoléhají na mobilní aplikaci zistemo. Mohou zaznamenávat průběh projektů ze svých telefonů, počítačů nebo tabletů. Přidejte se k nim už dnes a vyzkoušejte naši aplikaci pro sledování projektů!

Zjednodušené schvalování pracovních výkazů

Všechny záznamy o odpracované době jsou propojeny s vaším sledováním času projektu. Dvě kliknutí a report výkazů je hotový!

Bojujete se SLEDOVÁNÍM ČASU PROJEKTU? UŽ NEMUSÍTE! Můžeme vám pomoci!

S zistemo Sledováním času projektu můžete:

 • jednoduše vytvářet a sledovat projekty s více pracovníky
 • souběžně spravovat tolik projektů, kolik potřebujete
 • sledovat úkoly, odpracovaný čas, týmové uzávěrky a rozpočet
 • porovnávat výkonnost týmu v různých projektech a úkolech

Život je příliš krátký na to, abyste ho strávili snahou synchronizovat různé nástroje a používat několik aplikací na správu projektů. Začněte pracovat s zistemo: jediným nástrojem pro všechno.

Přesná správa času projektu

Udržte si pořádek v týmech a zvyšte výkonnost. Náš přesný systém pro sledování projektu synchronizuje všechna data v cloudu. Přesvědčte se sami, jak dobře může fungovat fakturace, sledování projektů, týmové časovače, rozpočet a správa pracovních výkazů. Klíčové nástroje pro správu projektu, sestavené na míru vašemu podnikání. Snadno se ovládají, jsou precizní a uživatelsky přístupné.

Chytrá pracovní plocha. Přehledné výkazy.

Pokud hledáte něco, co vám umožní přehledné zobrazení vašich projektů, časových záznamů, rozpočtů, deadlinů a aktivity týmu, navíc v reálném čase, je program pro sledování projektu zistemo právě pro vás. Jednoduchý a rychlý způsob, jak se podívat na věci v širším kontextu, rozhodovat se včas a plánovat dopředu. Převádějte pracovní výkazy na přehledné reporty jen v pár kliknutích. Získejte hlubší přehled o vašich podnikatelských datech. Jasné a efektivní vizuální nástroje posunou vaše podnikání kupředu!

zistemo aplikace pro sledování času projektu

Naše aplikace pro sledování času projektu je nejchytřejší nástroj, který vám umožní mít váš tým i projekty pod kontrolou. Profesionální správa projektu, která nabízí:

 • Automatická upozornění na sledování času pro efektivní odevzdávání pracovních výkazů
 • Možnosti zaokrouhlování, která automaticky upraví časové záznamy pro různě projekty
 • Bezchybná a zjednodušená správa pracovních výkazů, díky které mohou vedoucí týmu prohlížet, schvalovat nebo zamítat pracovní výkazy kdykoliv a kdekoliv
 • Přehledné a uživatelsky přístupné měsíční/týdenní pracovní výkazy týmu s praktickými grafy výkonnosti


Sledování času projektu FAQ

Co je sledování času projektu?

Sledování času projektu je sada základních nástrojů pro sledování a zpracovávání času, používaní správci projektů či kýmkoliv, kdo na projektu pracuje. Všechny jeho integrované vlastnosti jsou spojeny v systém, který pomáhá týmům udržet si přehled o všech pracích, které na projektu probíhají. Sledování času projektu se stará o to, aby zůstaly projekty kompletně v časovém i finančním rámci ujednaném s klientem. Nabízí také celkový pohled na všeobecný vývoj projektu a produktivitu pracovníků. Přehledné výkazy, které s tím přicházejí, umožňují majitelům podniků a vedoucím týmů rozhodovat se správně a včas.

Jak měřit čas zaměstnanců strávený na projektu?

Existuje mnoho způsobů, jak sledovat zaměstnaneckou pracovní dobu na projektu, od manuálních reportů až po Excelové tabulky. Nicméně v dnešní době, kdy 95 % vašich zaměstnanců používá při práci minimálně jeden mobilní telefon, je nejpraktičtější náhradou starších metod software pro sledování projektu, propojený s aplikací na sledování času. Zaměstnanci mohou spustit na svém telefonu časovač a jejich aktivita je automaticky zaznamenána v softwaru, a to všechno v reálném čase. Pokud si potřebují dát pauzu, jednoduše kliknou na obrazovku a zastaví časovač. Vedoucí týmu mohou živě sledovat změny v aktivitě, kolik hodin je odpracováno a na jakých úkolech či projektech. Snadno, efektivně a přesně.

Jak pomáhá sledování času správě projektu?

Sledování času pomáhá plánovat, spravovat a dokončovat projekty a přitom dodržet uzávěrky, rozpočet i klientovy požadavky. Přehledné reporty založené na datech ze sledování času jsou klíčem ke stabilnímu, růstu podnikání, založeném na přesných datech. Záznamy času umožňují zprávcům projektů a vedoucím týmů lépe hodnotit pokrok a individuální úkoly v projektu, a tak také na denní bázi lépe rozvrhovat a rozdělovat prostředky.

Jaké jsou výhody aplikace Sledování času projektu?

 • Lepší správa projektu.
 • Precizní účetnictví projektu a přesné, přehledné částky za jednotlivé služby.
 • Efektivní práce. Minimální časové ztráty.
 • Zvýšená produktivita a lepší správa odpracovaného času pro týmy.
 • Zbavíte se časově náročného papírovaní, spojeného se správou projektu.
 • Aktualizace hodin projektu a nákladů v reálném čase.
 • Uživatelsky přístupný design, dostupný z jakéhokoliv chytrého telefonu, počítače nebo tabletu.
Track your business performance live | zistemo

Přehledná týmová komunikace

Zaměstnanci zaznamenávají odpracovaný čas z jakéhokoliv zařízení a pak podávají pracovní výkazy. Vedoucímu týmu přijde upozornění do telefonu, takže může kdykoliv prodiskutovat, upravit či schválit časové záznamy.

Eva Timurová

Zistemo is the best thing that could happened to us.
Saving timeand energy at the same time.


Eva Timurová

Team Lead at ProUP

Slovak Republic

Andreas Pfister

One single tool for time tracking, invoicing, expenses and most importantly… profitability. Zistemo has turned out to be the only enterprise management tool required in order to optimize processes, finance, team and client management. It is the most complete tool on the market for agencies like us. The Zistemo team has shown extraordinary flexibility and speed with implementing new enhancements.


Andreas Pfister

Founder & CEO of All Around Digital

Spain

Ruben Maier-Gerber

Speed, complete cloud solution, fast response times in support and implementation of new features. Proximity to the user and always an open ear for improvements. European safety standards.


Ruben Maier-Gerber

Managing Director at FFI Agentur GmbH

Germany

Enrico Aramini

We used zistemo for streamlining and monitoring daily workflows, sales and production.Before zistemo we had many days of endless invoicing, and we were never 100% sure we caught everything. Now it’s all done almost automatically on the 1th of every month.Zistemo’s flexibility, parametric customization and user’s access control won us from day 1.Oh, and their Customer service -always online and very helpful.We thoroughly recommend zistemo for all professional teams.


Enrico Aramini

President of HTC High Tech Consultant Corp

Italy

André Kälin

We are using zistemo for all our business processes. Creating estimates, manage projects, track time and send invoices.
With the attendance time module we even can give our staff members freedom to use the flex time model and manage their leaves and vacations efficiently. Also, customer service is outstanding!


André Kälin

CEO of Perspectix

Switzerland

Priska Stamm

Before zistemo, our invoice process was time-consuming and error-prone; and we had no clarity regarding the cash flow.
Zistemo, allows access to invoices at any time, and with automatic invoicing, we dropped the workload by 80%. We bill clients in different currencies, and we can get an overview of the cash flow at any given time and the zistemo team is always there to help. We really couldn’t ask for a better invoicing solution!


Priska Stamm

Key Account Manager at Softsolution International

Finland

Georg Holz

You won't find more value for your money. As a professional service provider we need a detailed insight into our project times. We're now able to get full transparency on our project times. Any requests for timesheets or reports can be answered in minutes instead of hours as a self-service. Budgets and billing-methods are documented in a single place and applied automatically.
We are very happy with the responsiveness of the team behind Zistemo. Our questions and ideas were always answered within a day.


Georg Holz

Head of Expert Services at Mansystems

Germany

Fabian Bergner

With Zistemo, we optimized our business workflows by combining a lot of processes into one enterprise management tool - notably time and expense tracking, project controlling, and invoicing. Gone are the days where we had to spend hours doing manual paperwork.
Zistemo helps us grow, and to better understand our projects in terms of resources and performance. This is both good for us AND our clients. With better business intelligence, we can offer better and more efficient services.


Fabian Bergner

CEO of LUX FUX Media

Austria

Hendrik Huerkamp

Before zistemo we struggled with terrible ERP UI. We needed an intuitive, time-saving service for all business processes. Zistemo is easy to use yet up for advanced configuration. Multi-Tool integration was easy possible using the Zistemo API.
Our special feature requests were solved asap. Now workflows, tracking time, creating invoices are much better and transparent. I thoroughly recommend zistemo for the people behind it and the clever features.


Hendrik Huerkamp

IT Manager at slashwhy GmbH & Co. KG

Germany

Terence Hänni

We had 3 different time tracking systems for on-site, off-site and production/logistics. Now we can give our staff an overview about their flex time balance and absences can be managed with little time spent. The project time tracking and the integration with Asana has convinced us.
We saved a lot of time at billing timesheets and all project costs can be tracked and monitored. Zistemo’s onboarding is easy and give companies the possibility to grow with the system. Zistemo gives structure to the company and is transparent for all users.


Terence Hänni

CFO at Megasol Energie AG

Switzerland

Správa sledování času projektu živě!

Okamžitý přístup k zaměstnaneckým sazbám, odpracované době projektu, fakturám a úkolům, a to z jakéhokoliv počítače, chytrého telefonu nebo tabletu. Bezproblémová integrace dat napříč zařízeními, 24/7. zistemo aplikace pro pracovní rozvrhy a nástroje pro sledování času online vím umožní digitalizovat vaše projekty. Vstupte do světa Podnikání 4.0. Přidejte se k tisícům společností z celého světa.

Dodejte novou energii vašemu podnikání a vyzkoušejte zistemo už dnes, zdarma.

Spustit časovač projektu