Chytrá aplikace pro sledování času

18/05/2016

 Bez aplikací jako by podnikání ani nebylo. 85% uživatelů smartphonů (což jsme v podstatě všichni) upřednostňuje aplikace před mobilními webovými stránkami. A jak už víte, MoneyPenny se v podnikání vyzná, a proto jsme vytvořili MoneyPenny App – nejlepší aplikaci pro sledování času na trhu, dostupnou pro iPad, iPhone i Android.

Představte si, že je půlnoc. Probudíte se a uvědomíte si, že váš dům hoří. Napřed samozřejmě zachráníte rodinu, včetně křečka, kočky, psa, nebo jiného zvířectva. Ale co pak? Hádám, že sáhnete po svém telefonu. Tedy ten chytrý, ne klasickou starou pevnou linku, samozřejmě.  Strávili jsme s tímhle drobným zařízení spoustu času, ve dne i v noci. Během přípravy míchaných vajec k snídani, čištění zubů, cesty na nákup nebo cvičení ve fitku – v dnešní době existuje aplikace prakticky pro cokoliv.

Používání mobilních aplikací

Smartphone přestal být pouhým zařízením pro telefonování už před nějakým časem. Podle nedávných statistik použití mobilních aplikací stouplo používání aplikací mezi roky 2014 a 2015 o 21%. Více než polovina času strávená s přístroji v ruce se vztahuje k aplikacím (52%). Vlastně už to ani nenazýváme správně, tedy mobilní aplikace. Samotný pojem aplikace může znamenat jakoukoli softwarovou aplikaci.

A teď vám tedy můžu konečně správně představit virtuální MoneyPenny, která se nově stala i mobilní aplikací, dostupnou pro iPhone, iPad i Android. Aplikace je snadno ovladatelná a přehledná, přesně jak byste od mladší sestry Moneypenny čekali. A musím se přiznat, jsem na ni tak trochu pyšná.

Nejlepší aplikace pro sledování času

Jste zrovna na cestě na meeting s klientem a začne vám zvonit telefon – jiný klient má problém, který si žádá okamžité řešení. Zvládnete ho elegantně nalézt po cestě na meeting a tam jste potom schopni se plně soustředit a věnovat se tématu. Všechno je v pořádku. Vlastně skoro všechno. Zapomněli jste na čas – a jak už víme, čas jsou peníze. A v peníze ho také snadno proměníte, pokud si svůj čas začnete pečlivě sledovat. S aplikací MoneyPenny to není žádný problém. Rychlé kliknutí a každá vteřina vašeho času je zaznamenána a přiřazena ke správnému klientovi a správné faktuře.

Výdaje pod kontrolou

Měřením času to ale nekončí. Po cestě z úspěšného setkání s klientem se stavíte nakoupit. Bez MoneyPenny bude účet z nákupu čekat na dně tašky, jen aby se pak mohl přesunout do krabice od bot, kde už jsou ostatní. A tam nejspíš zůstane už navždycky. S aplikací MoneyPenny a jejím chytrým sledováním výdajů můžete zase o něco lépe využít váš smartphone – stačí si účtenku vyfotit, nahrát ji do aplikace a je hotovo. Všechny výdaje navíc můžete snadno přiřadit ke správnému klientovi. Jednoduše je připojíte k faktuře. A to pořád není všechno. Představte si, jakou radost bude mít z přehledných výdajů váš účetní poradce (a pokud ne přímo radost, alespoň nebude tak nešťastný, jako kdyby hleděl do papírové krabice od bot).

Podnikání v kapse

Se sledováním času a výdajů v jedné aplikace je fakturace úplná hračka a navíc se přitom jednoduše váš čas mění na peníze. Odpracované minuty i všechny příslušné účty se automaticky přiřazují k příslušným fakturám. Pak už můžete jen nastavit datum, kdy se faktury odešlou vašim klientům. Vaše virtuální MoneyPenny vám dá vědět, jakmile dorazí peníze, případně klientovi pošle jemné upozornění na čekající platbu.

Výhody aplikace MoneyPenny jsou zřejmé. Místo zdlouhavého sezení nad účetnictvím všechno vyřešíte v běhu, kdykoliv a odkudkoliv chcete. Vaše mysl tak může zůstat soustředěná na důležitější věci, na vaši reálnou práci, tu ze které (a možná i pro kterou) žijete.

Mobilní podnikání

Možnosti podnikání v mobilní aplikaci jsou teprve na začátku. Věřim, že mobilní aplikace postupem času změní způsob, jakým pracujeme, snad k lepšímu. My se prozatím snažíme, jak nejlépe umíme, abychom vám mohli poskytnout přístupné, příjemné pracovní rozhraní se zdravým přístupem k vyvážení pracovního a soukromého života.

Doufáme, že vás nikdy nepotká ta děsivá situace s hořícím domem, ale prosím, ukládejte si všechny opravdu důležité věci, o svá data se nemusíte bát. Veškerá data MoneyPenny jsou v bezpečí uložena na cloudu – švýcarském, tak zabezpečeném jako švýcarské banky. I kdybyste přišli o svůj telefon, nic se vám neztratí. Mimochodem: hořící dům – The Burning House – tvoří poměrně ohromující sbírku fotek věcí, které by lidi zachraňovali. Smartphone je na každé z nich.

S pozdravem,

MoneyPenny

 


Také zajímavé:


Začněte svůj třicetidenní trial zdarma hned teď

Kreditní karta není potřeba, zrušit to můžete kdykoli.