Výdaje pod kontrolou

Výdaje pod kontrolou

Máte pořádek ve svých výdajích? Hádám, že se k tomu chcete dostat… až bude čas. A prozatím ukládáte všechny účtenky do krabice od bot, nebo do šuplíku. Anebo vám jen zabírají místo v peněžence?

Ať už máte jakýkoli systém ukládání účtů, zapomeňte na něj. S zistemo ho už nebudete potřebovat. Odteď stačí účet vyfotit, nahrát a je hotovo – Vítejte v novém světě online ukládání výdajů.

Jste na obědě s klientem? Nakupujete věci do práce jen tak při nějaké pochůzce? A co se pak stane s účtem? Buďme k sobě upřímní. Jsem si jistá, že se snažíte ho neztratit. Ale já bych vám ráda pomohla, protože, jak oba víme, snaha a realita nemusí být vždycky to samé.

Už žádné hromady papírů

A proč vlastně? Protože v podnikání se neustále otáčíte v jednom kole, aby vše běželo, jak má. Máme to tak všichni a někdy se stane, že zapomeneme na některé důležité věci jako je například pořádek ve výdajích. Právě proto můj skvělý tým vytvořil ten nejjednodušší možný systém pro sledování výdajů. Stačí vám tak vše jen vyfotit, nahrát a máte hotovo. Můžete i přiřadit účty a faktury k odpovídajícímu klientovi, projektu, nebo úkolu. Bez jakékoli námahy, a hlavně, bez jakéhokoli papírování.

Ušetříte čas i peníze

Čas jsou peníze a se sledováním výdajů v zistemo šetříte obojím. Stačí vám několik vteřin na archivaci jakéhokoli výdaje, přesně tam, kde je potřebujete mít. Můžete si udržovat pořádek ve výdajích kdykoli a odkudkoli. A když je čas účty zaplatit, máte vše připraveno – můžete například připojit účty k faktuře klientovi a ušetřit tak spoustu čas dohadování se o penězích.

Šetřete na daních

Až přijde čas daní, ušetříte víc peněz než kdykoli předtím. Správné odpisy z daní můžou znamenat pro váš rozpočet značný rozdíl, což samozřejmě víme i bez daňového poradce. Ten bude mimochodem určitě ohromen vašimi uspořádanými výdaji a určitě bude i rád, že může zamávat na rozloučenou všem těm bývalým krabicím od bot. Dokonce můžete svého daňového poradce (nebo poradkyni, samozřejmě) jednoduše pozvat na svůj účet a on bude mít okamžitě přístup k vašim datům. A víme přece všichni, že když jsou v pořádku daně, je o krůček dál i vaše podnikání.

Ukládání účtů z cest

Když už mluvíme o krůčcích – váš tým bude určitě vděčný, že se nemusí plnit na cestách kapsy účty. Cestuje váš IT správce na kongres na druhé straně Atlantiku? Marketingový tým zrovna pracuje na reklamní kampani? A to všechno se ještě děje zatímco vy jste někde v zahraničí? Žádný strach, s zistemo máte v rukou dokonalého osobního asistenta. Kdykoli.

Každý člen týmu může ukládat své vlastní výdaje online, přiřazovat je ke kategoriím nebo klientů – kdykoli a kdekoli. Ve výsledku dostanou všichni zaplaceno rychleji.

Spočítejte si výdaje

A to nejlepší? Máte naprostou kontrolu nad veškerými náklady. Kdykoli, kdekoli zrovna jste. Nemusíte čekat na konec měsíce, až budou „hotová čísla“. Můžete se podívat na náklady a výdaje ve chvíli, kdy to zrovna potřebujete. Okamžitě můžete sledovat, jak výnosné které projekty vlastně jsou. A když je to třeba, můžete rovnou přikročit ke škrtům ve výdajích – přesně tam, kde potřebujete. Je sice jisté, že snižování rozpočtu není nikdy zrovna zábava, ale někdy je důležité, aby se zabránilo nejhoršímu. A v podnikání v podstatě není nic horšího, než překročené rozpočty.

Zachraňte rozpočet sledováním výdajů

Co dělat, když zjistíte, že je určitý projekt prodělečný? Buď se rozhodnete i tak ho nějak zvládnout, třeba vám prospěje nějak jinak než vydělanými penězi. Pokud se tak opravdu stane, dobře pro vás, ale to se děje spíše zřídka. Obvykle spíše klesne kvalita odvedené práce, nebo rapidně narůstá faktura klientovi. Což je velmi nepříjemné pro obě strany. Nicméně díky sledování výdajů s zistemo pro vás existuje i určitá střední cesta – můžete včas kontaktovat klienta a domluvit se na vhodném řešení problému. Díky zistemo se takové domluvy ani nemusíte bát, protože máte při ruce všechna potřebná čísla a účty. A uvidíte, že taková dohoda během práce se vyplatí nakonec všem.

Výdaje pod kontrolou

Všeobecně je známo, že konverzace „z očí do očí“ bývají spolehlivější než jen samotné přeposílání čísel. Díky programu zistemo budete mít dostatek potřebného času i energie soustředit se na důležité věci. Jako je třeba oběd s významným klientem. Můžete si dovolit naprosto se uvolnit – protože máte výdaje pod kontrolou. Dobrou chuť!

S pozdravem, zistemo

účetnictví


Také zajímavé

Daň z prodeje, daň z příjmu… Co všechno musím platit?

Jaké daně platí majitelé menších podniků? Existuje speciální daň pro freelancery? A co je DPH? Čtěte dál, ať víte, jak si snadno poradit s daňovým přiznáním. Rada pro majitele menších podniků Každý rok přijde doba, kdy miliony majitelů podniků a podnikatelů padnou pod tíhou vyřizování daňových přiznání.

daně faktura podnikání a management

Cena pro zistemo v přehledu webu FinancesOnline

Odhodlání vyniknout Díky našemu odhodlání vynikat bylo zistemo nedávno oceněno prestižní cenou Uživatelské spokojenosti (Great User Experience) a Vycházející hvězdy (Rising Star) na webu FinancesOnline. Tato cena je předávána na základně několika faktorů, včetně prostředků spolupráce, uživatelské přístupnosti, možnosti vlastních úprav, integrace více možností.

podnikání a management novinky sledování času

Mezinárodní podnikání v 6 jednoduchých krocích

Vydat se s podnikáním za hranice nikdy nebylo jednodušší – Internet postupně rozmazává geografické hranice, počet mezinárodních pracovních týmů stoupá. Přesto se mnoho podnikatelů takového kroku bojí. Proč? Čtěte dál, a dozvíte se o 6 největších překážkách na cestě za mezinárodním podnikáním.

podnikání a management freelancer

Ochrana dat a GDPR pro menší podniky a freelancery mimo EU

Mluví o tom všichni, ale nikdo pořádně neví, o co přesně vlastně jde: Obecné nařízení o ochraně osobních údajů v EU (angl. General Data Protection Regulation, neboli GDPR) způsobuje zmatek uvnitř i vně Evropské unie.

menší podniky freelancer ochrana údajů

Majitelky podniků – Jsou ženy lepší v podnikání?

Je dost možné, že jste jednou z nich. Nebo to máte v plánu. Nebo máte jednu za manželku? Ženy-podnikatelky, matky-podnikatelky… Ženské podnikání je na vzestupu A podle statistiky jejich podniky prosperují.

budoucnost podnikání ženy v podnikání podnikání a management

Řemeslná práce a cloudové účetnictví? Jde to dohromady!

Řemeslníci, mechanici – i těm, kteří běžně pracují spíš rukama než na síti, může být digitální fakturace a aplikace pro sledování času více než užitečná. Pojďme si společně projít zistemo, uvidíte sami.

účetnictví

Pracujte chytře a nechte si zaplatit rychleji!

Kreditní karta není potřeba, zrušit to můžete kdykoli.