Freelance podnikání

Cena pro zistemo v přehledu webu FinancesOnline

Odhodlání vyniknout

Díky našemu odhodlání vynikat bylo zistemo nedávno oceněno prestižní cenou Uživatelské spokojenosti (Great User Experience) a Vycházející hvězdy (Rising Star) na webu FinancesOnline. Tato cena je předávána na základně několika faktorů, včetně prostředků spolupráce, uživatelské přístupnosti, možnosti vlastních úprav, integrace více možností. Tento soubor kritérií slouží k výběru produktů, jejichž software nejlépe napomáhá v pracovním procesu a zároveň zlepšuje obchodní vzdělání svých klientů.

Vycházející hvězda

V žebříčku ocenění Vycházející hvězdy získalo zistemo celkové skóre 8.0, s působivými 96% spokojených hodnocení. FinancesOnline nás také zařadili na 14. místo v žebříčku Softwaru pro správu času a výdajů.

Získali jsme take speciální uznání za naši sadu pěti pokročilých nástrojů pro online sledování času, které podnikatelům umožňuje sledovat živě své týmy a jejich práci.

Podívejte se s zistemo na věci z širší perspektivy

Kromě již zmíněného jsme byli také zvoleni pro naši schopnost určit ukazatele, které pomáhají našim klientům seznámit se s nejnovějšími trendy, chytře se rozhodovat v otázkách podnikání, a zkvalitňovat tak své produkty či služby. Především náš rozpočet a nástroje pro sledování projektů pomáhají klientům podívat se na věci z širší perspektivy, a podle toho se také připravit.

Pro zahraniční společnosti

FinanceOnline vidí naše služby jako velmi užitečné take pro zahraniční či mobilní společnosti, v nichž musí mít více obchodních partnerů z celého světa možnost přístupu k dokumentům, úpravy finančních záznamů či svolání meetingů.

zistemo je v tomto ohledu jedinečné svým fakturačním systémem na cloudu, který vám umožňuje aktualizovat váš pracovní proces za pochodu online či pomocí mobilní aplikace. Věříme, že právě tato možnost propojení týmu je klíčovým faktorem pro dlouhodobě úspěšné podnikání.

Zefektivněte vaše podnikání

zistemo bylo vytvořeno, aby pomáhalo podnikatelům spravovat své společnosti pomocí efektivních nástrojů a jednoduše ovladatelných online nástrojů. V zistemo jsme se vždy snažili soustředit na poskytnutí služeb, které odpovídají reálným potřebám našich klientů – od fakturačního software až po sledování projektů a odpracované doby.

Jsme poctěni obdrženými cenami z FinancesOnline a zavazujeme se zlepšovat a rozvíjet náš software pro sledování času a fakturaci, aby naše společnost zůstala i nadále úspěšná.

S pozdravem, zistemo

podnikání a management novinky sledování času


Také zajímavé

Měření odpracovaného času: Zjistěte své dovednosti s naším kvízem

Je rok 2018. Klasický den v kanceláři od 9 do 5 už je minulostí. Lidé pracují dálkově, s flexibilním rozvrhem, týmy jsou roztroušené po celém světě. Celé společnosti jsou řízeny z cloudu.

budoucnost podnikání freelancer podnikání sledování času

Zpráva o zisku a ztrátě. Jak výdělečné je opravdu vaše podnikání?

Zpráva o zisku a ztrátě, přehledy příjmů, čistý zisk a provozní zisk – víte, kam tím mířím? Ano, správně. Je na čase postavit se čelem obávané otázce: Jak výdělečné je moje podnikání?

podnikání a management daně sledování času

Dokonalá cenová nabídka

Obdrželi jste požadavek na vytvoření cenové nabídky? Prohlédněte si, jak vytvořit dokonalý cenový odhad a jak zároveň nepodcenit odhad času na výkon práce. Už se nám to stalo každému: Přijde klient s velmi zajímavým zadáním práce a chce dostat cenový odhad předem.

podnikání a management

7 faktů o e-mailovém marketingu a jeden bonus: Ještě není čas na konec e-mailového newsletteru?

Mnoho markentingových odborníků už v minulosti vyhlásilo smrt e-mailového newsletteru – a stejně tak jich mnoho tvrdí, že je stále naživu. Tak kdo má pravdu? Podívejme se na fakta. E-mailovému newsletteru už odzvonilo.

budoucnost podnikání novinky podnikání a management podnikatel

Potřebuji na svém podnikatelském webu obchodní podmínky?

Už jste u cíle. Vytváříte webovou stránku, pracujete na marketingové strategii a vše jen čeká na spuštění. Až na jeden drobný detail – stránka s podmínkami užívání. Opravdu ji potřebujete? Ano i ne.

podnikání a management účetnictví

Význam firemního jazyka pro malé podniky: Jak vám pomůže růst

Má váš podnik firemní jazyk? Ne? Měl by! Proč? Čtěte dál. Počkat, co? Máte firemní jazyk? Skvělé! V tom případě můžete tenhle článek přeskočit a využít váš drahocenný čas na něco jiného.

menší podniky podnikání

Pracujte chytře a nechte si zaplatit rychleji!

Podnikejte a fakturujte jako profesionálové. Zapomeňte na složité tabulky. Zde se všechno dělá automaticky.

Vyzkoušejte zdarma