Freelance podnikání

Cena pro zistemo v přehledu webu FinancesOnline

Odhodlání vyniknout

Díky našemu odhodlání vynikat bylo zistemo nedávno oceněno prestižní cenou Uživatelské spokojenosti (Great User Experience) a Vycházející hvězdy (Rising Star) na webu FinancesOnline. Tato cena je předávána na základně několika faktorů, včetně prostředků spolupráce, uživatelské přístupnosti, možnosti vlastních úprav, integrace více možností. Tento soubor kritérií slouží k výběru produktů, jejichž software nejlépe napomáhá v pracovním procesu a zároveň zlepšuje obchodní vzdělání svých klientů.

Vycházející hvězda

V žebříčku ocenění Vycházející hvězdy získalo zistemo celkové skóre 8.0, s působivými 96% spokojených hodnocení. FinancesOnline nás také zařadili na 14. místo v žebříčku Softwaru pro správu času a výdajů.

Získali jsme take speciální uznání za naši sadu pěti pokročilých nástrojů pro online sledování času, které podnikatelům umožňuje sledovat živě své týmy a jejich práci.

Podívejte se s zistemo na věci z širší perspektivy

Kromě již zmíněného jsme byli také zvoleni pro naši schopnost určit ukazatele, které pomáhají našim klientům seznámit se s nejnovějšími trendy, chytře se rozhodovat v otázkách podnikání, a zkvalitňovat tak své produkty či služby. Především náš rozpočet a nástroje pro sledování projektů pomáhají klientům podívat se na věci z širší perspektivy, a podle toho se také připravit.

Pro zahraniční společnosti

FinanceOnline vidí naše služby jako velmi užitečné take pro zahraniční či mobilní společnosti, v nichž musí mít více obchodních partnerů z celého světa možnost přístupu k dokumentům, úpravy finančních záznamů či svolání meetingů.

zistemo je v tomto ohledu jedinečné svým fakturačním systémem na cloudu, který vám umožňuje aktualizovat váš pracovní proces za pochodu online či pomocí mobilní aplikace. Věříme, že právě tato možnost propojení týmu je klíčovým faktorem pro dlouhodobě úspěšné podnikání.

Zefektivněte vaše podnikání

zistemo bylo vytvořeno, aby pomáhalo podnikatelům spravovat své společnosti pomocí efektivních nástrojů a jednoduše ovladatelných online nástrojů. V zistemo jsme se vždy snažili soustředit na poskytnutí služeb, které odpovídají reálným potřebám našich klientů – od fakturačního software až po sledování projektů a odpracované doby.

Jsme poctěni obdrženými cenami z FinancesOnline a zavazujeme se zlepšovat a rozvíjet náš software pro sledování času a fakturaci, aby naše společnost zůstala i nadále úspěšná.

S pozdravem, zistemo

podnikání a management novinky sledování času


Také zajímavé

Týmové sledování času 4.0: Jednoduše, chytře a bezpečně

Jednoduché týmové měření času – Mít přehled o odpracovaných hodinách, přiřazovat je k jednotlivým projektům, klientům či úkolům a přeměňovat ve faktury během několika málo vteřin. Zní to příliš dobře, než aby to mohla být pravda?

sledování času

Týmový management v době ukládání na cloud

Jste připraveni na management budoucnosti? Dnešní týmová práce je zcela jiná než například před deseti lety. Mezinárodní týmy, práce na dálku, flexibilní pracovní doba a prudce stoupající počet podnikatelů na volné noze.

podnikání a management sledování času cloud budoucnost podnikání podnikatel

Buďte chytří a měřte svůj čas

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak byste vlastně jako podnikatel na volné noze mohli měřit svůj čas? Podívejte se na několik tipů, jak mít svůj čas pod kontrolou a jaké nástroje k tomu použít.

sledování času freelancer

Žádné e-maily, stoprocentní výkonnost: 5 důvodů, proč se zbavit e-mailu

Kolik e-mailů se vám každý den objeví v doručené poště? Řekla bych, že až moc. Podle nedávné americké studie strávíme každý den 3,1 hodiny pracovními e-maily a dalších 3,2 hodiny soukromými.

podnikání a management

Bludiště výdajů: aplikace, které vám pomohou neztratit se

Aplikace pro ukládání účtenek, jako např. Xpenditure, Shoeboxed nebo Expensify, vám hodně zjednoduší život, a dokonce vám i pomohou ušetřit. Během chvilky máte vyfoceno a uloženo vše, co potřebujete – mít výdaje pod kontrolou nikdy nebylo snazší.

podnikání a management účetnictví

Proč potřebuje váš malý podnik firemní jazyk?

Má váš podnik firemní jazyk? Ne? Měl by! Proč? Čtěte dál. Počkat, co? Máte firemní jazyk? Skvělé! V tom případě můžete tenhle článek přeskočit a využít váš drahocenný čas na něco jiného.

menší podniky podnikání

Pracujte chytře a nechte si zaplatit rychleji!

Kreditní karta není potřeba, zrušit to můžete kdykoli.