ocenění z webu FinancesOnline

Cena pro MoneyPenny v přehledu webu FinancesOnline

13/08/2017

Odhodlání vyniknout

Díky našemu odhodlání vynikat bylo MoneyPenny nedávno oceněno prestižní cenou Uživatelské spokojenosti (Great User Experience) a Vycházející hvězdy (Rising Star) na webu FinancesOnline. Tato cena je předávána na základně několika faktorů, včetně prostředků spolupráce, uživatelské přístupnosti, možnosti vlastních úprav, integrace více možností. Tento soubor kritérií slouží k výběru produktů, jejichž software nejlépe napomáhá v pracovním procesu a zároveň zlepšuje obchodní vzdělání svých klientů.

cena financesonline

Vycházející hvězda

V žebříčku ocenění Vycházející hvězdy získalo MoneyPenny celkové skóre 8.0, s působivými 96% spokojených hodnocení. FinancesOnline nás také zařadili na 14. místo v žebříčku Softwaru pro správu času a výdajů.

cena financesonline

Získali jsme take speciální uznání za naši sadu pěti pokročilých nástrojů pro online sledování času, které podnikatelům umožňuje sledovat živě své týmy a jejich práci.

Podívejte se s MoneyPenny na věci z širší perspektivy

Kromě již zmíněného jsme byli také zvoleni pro naši schopnost určit ukazatele, které pomáhají našim klientům seznámit se s nejnovějšími trendy, chytře se rozhodovat v otázkách podnikání, a zkvalitňovat tak své produkty či služby. Především náš rozpočet a nástroje pro sledování projektů pomáhají klientům podívat se na věci z širší perspektivy, a podle toho se také připravit.

Pro zahraniční společnosti

FinanceOnline vidí naše služby jako velmi užitečné take pro zahraniční či mobilní společnosti, v nichž musí mít více obchodních partnerů z celého světa možnost přístupu k dokumentům, úpravy finančních záznamů či svolání meetingů.

MoneyPenny je v tomto ohledu jedinečné svým fakturačním systémem na cloudu, který vám umožňuje aktualizovat váš pracovní proces za pochodu online či pomocí mobilní aplikace. Věříme, že právě tato možnost propojení týmu je klíčovým faktorem pro dlouhodobě úspěšné podnikání.

Zefektivněte vaše podnikání

MoneyPenny bylo vytvořeno, aby pomáhalo podnikatelům spravovat své společnosti pomocí efektivních nástrojů a jednoduše ovladatelných online nástrojů. V MoneyPenny jsme se vždy snažili soustředit na poskytnutí služeb, které odpovídají reálným potřebám našich klientů – od fakturačního software až po sledování projektů a odpracované doby.

Jsme poctěni obdrženými cenami z FinancesOnline a zavazujeme se zlepšovat a rozvíjet náš software pro sledování času a fakturaci, aby naše společnost zůstala i nadále úspěšná.


Také zajímavé:


Začněte svůj třicetidenní trial zdarma hned teď

Kreditní karta není potřeba, zrušit to můžete kdykoli.