Freelance podnikání

Obchodní výdaje pod kontrolou s tou nejlepší aplikací

Hledáte nejlepší aplikaci pro sledování výdajů na váš Android či iPhone? Jednu vám rozhodně můžeme doporučit. Jistě, zdá se, že si poněkud straníme. Ale kdo v dnešní době ne?

Která aplikace je na sledování výdajů opravdu ta nejlepší?

Nejlepší aplikace by neměla pouze zaznamenávat vaše výdaje. Měla by zároveň šetřit váš čas, peníze – a co nejvíc energie. Ale jak zjistíte, která tohle všechno opravdu umí?

Ta nejlepší aplikaci by měla šetřit váš čas, peníze i energii

Ta nejlepší aplikaci by měla šetřit váš čas, peníze i energii. (Foto od: BillionPhotos.com | stock.adobe.com)

Ve všem tom skrytém produktovém marketingu, fake news a sr**kách (omluvte mé vyjadřování), které dnes na internetu (a ve světě) najdete, se jen těžko hledá kousek upřímnosti. Stává se poměrně nemožným určit, zda čtete nějaký zaplacený marketingový článek, nebo opravdové, od srdce míněné rady. Věřte mi, chápu vás.

Ale ráda bych vám něco řekla: My v zistemo si vážíme svých čtenářů. Ano, vás – opravdu si vážíme VÁS. A stejně tak si vážíme i svého produktu – jinak bychom do něj také nevkládali své srdce a duši. Podnikatel na volné noze, start up, malý podnik, velká společnost – ať už podnikáte jakkoliv, chceme vám pomoci postupovat kupředu. A právě proto se každý den snažíme, jak nejlépe umíme, abychom vytvořili ten nejchytřejší finanční software. Pro vás.

Jak funguje aplikace pro sledování výdajů

Jak funguje digitální sledování výdajů? Postup je celkem jednoduchý: Dostanete účet, vezmete do ruky telefon, vyfotíte, nahrajete a …máte hotovo. Až na to, že nemáte.

Používání online aplikace je snadné… až na to, že není

Používání online aplikace je snadné… až na to, že není.

Nechcete přede mít jen digitální repliku staré dobré krabice s účtenkami, že ne? Aby mohlo být vaše digitální účetnictví stejné chytré a profesionální jako by, musíte si ho správně uspořádat – jinak bude následovat jen digitální chaos.

Jak si uspořádat výdaje

Nebojte se, postarali jsme se, aby pro vás uspořádání digitálních účtenek bylo snadné. S pomocí našeho online nástroje automaticky přiřadíte účet ke konkrétní daňové kategorii a, pokud budete chtít, také k projektu a klientovi. Tenhle jeden jednoduchý krok vám (a vašemu účetnímu poradci) podstatně usnadní život! Protože pak budete moci automaticky přidávat výdaje do faktury, vytvářet profesionální daňová přiznání a kdykoliv sledovat své výdaje – v aktuální podobě, z jakéhokoliv zařízení. A tomu říkáme chytré účetnictví.

Týmové sledování času na cesty

Ale počkejte! Tím to nekončí. Přestože máme rádi podnikatele na volné noze, my v zistemo jsme hlavně týmoví hráči. Pokud už znáte naše proslulé sledování času týmu, asi vás nepřekvapí, že jsme vytvořili také ideální nástroj pro sledování výdajů, který je vhodný pro týmy všech velikostí. Bérnard v Paříži, Marco na Seychellách, Emma v New Yorku mohou své výdaje zaznamenávat jedině přímo na cestě.

A vy, na oplátku, můžete sledovat jejich aktuální stav výdajů online, z vašeho počítače, tabletu či telefonu. Z Paříže, New Yorku, nebo odkudkoliv, kde právě jste.

Bérnard v Paříži, Marco na Seychellách, Emma v New Yorku mohou své výdaje zaznamenávat jedině přímo na cestě.

Bérnard v Paříži, Marco na Seychellách, Emma v New Yorku mohou své výdaje zaznamenávat jedině přímo na cestě. Foto od: Maridav | stock.adobe.com

Přehled ve vlastním cash flow!

Abyste mohli úspěšně podnikat, potřebujete, aby více peněz přicházelo, než odcházelo, že? Samozřejmě že ano. Ale věděli jste, že průběžný pohyb peněz může být v kladných hodnotách, a přitom výsledná ziskovost je v minusu? Vlastně to není zas tak neobvyklé. Vezměte si například, že jste nedávno nahradili vaše firemní auta jízdními koly, aby vaši zaměstnanci zůstali ve formě, životní prostředí méně znečištěné a vaše výdaje nižší. Pravděpodobně jste prodali auta, snad za dobrou cenu. To může výrazně zvednout vaše cash flow – ale nepodá vám to už objektivní pohled na celkovou úspěšnost vašeho podnikání. Chytrý podnikatel proto vždy zná momentální stav svých peněz: Díky našim chytrým nástrojům pro tvorbu souhrnných zpráv budete mít vždy přehled o svých výdělcích a výdajích.

Zprávy o výdajích a business intelligence

Jak už jsem řekla, chceme vám pomoci postupovat kupředu. Právě proto obsahuje zistemo aplikaci pro sledování výdajů s automatickými souhrnnými zprávami o výdajích a profesionálními nástroji pro business intelligence. Mějte ve svých číslech přehled a prohlížejte si je snadno díky dostupným grafům a vizualizacím. Pokud víte, kam proudí vaše peníze, můžete lépe rozhodovat o svém podnikání – a také zapůsobit na investory i klienty.

Mějte ve svých číslech přehled díky chytré aplikaci…

Mějte ve svých číslech přehled díky chytré aplikaci…

Dost chytré, pokud mohu mluvit za sebe. Nebo jsem naslibovala příliš? Jaký je váš názor na nejlepší aplikaci pro sledování výdajů? Dejte nám vědět!

A pokud jste to už neudělali: vyzkoušejte nás! Třeba hned teď. Je to zcela zdarma.

S pozdravem, zistemo

faktura podnikání a management sledování času účetnictví


Také zajímavé

5 lekcí z rodinné farmy: Proč podávají rodinná podnikání lepší výkon?

Pokud je rodina páteří naší společnosti, pak podnikání je srdcem naší ekonomiky. Vzhledem k tomu, že 89% amerických společností řídí rodiny, je poměrně pravděpodobné, že i váš podnik je také rodinnou záležitostí.

budoucnost podnikání podnikání a management podnikatel

Blog zistemo

Dobrý den, vítejte zistemo! Kdyby mi tak byl někdo před pár lety, nebo vlastně i před pár dny řekl, že volný čas budu trávit blogováním… Se vší úctou, vysmála bych se mu.

freelancer účetnictví budoucnost podnikání

10 důvodů proč vyzkoušet sledování pracovní doby v cloudu

Se sledováním odpracovaného času zaměstnanců se to má tak: Měli bychom to dělat, ale většina z nás ti buď nedělá, nebo dělá špatně – ať už z rozpačitosti nebo jiných důvodů.

podnikání a management sledování času

Přežití projektu 101: Jak se vyhnout 5 hlavním příčinám selhání projektu

Organizace po celém světě každoročně zahajují mnoho projektů, ale značná část z nich nedosáhne svých cílů nebo je zcela ukončena. Výsledkem těchto neúspěchů jsou promarněné zdroje, promarněné příležitosti a v některých případech i značné finanční ztráty.

podnikání a management marketing

6 vlastností nezbytných pro každou chytrou aplikaci s pracovními výkazy. Má je ta vaše?

Chytrá aplikace pro pracovní výkazy není jen na sledování odpracovaných hodin. Měla by pomáhat vám i vašemu týmu pracovat efektivněji. Měla by umožnit, abychom toho v pracovní době zvládli co nejvíc, a lépe vyvážit poměr práce a volného času.

podnikání a management sledování času účetnictví faktura

Chytře na startup: 4 nejlepší strategie pro začínající podnikatele

Opravdu potřebujete podnikatelský plán? Ne, nepotřebujete. Alespoň podle Erica Ries, který přišel s chytrou metodou, jak na startup. Ale dejte si pozor, to je totiž jen poloviční pravda. Zjistěte víc o produktech s minimální funkcionalitou (minimum viable products – MVP), rychlém rozvoji podnikání a rozvoji zaměřeném na zákazníka, naučte se v rámci svého vlastního podniku pracovat podle metod chytrého startupu – i pokud už podnikáte delší dobu.

budoucnost podnikání podnikatel podnikání a management

Pracujte chytře a nechte si zaplatit rychleji!

Kreditní karta není potřeba, zrušit to můžete kdykoli.