generátor faktur

Představujeme: Faktury budoucnosti

04/07/2018

Hledáte šablony pro své faktury? Vítejte v naší show! Oceňujeme, že jste si našli čas ve vašem nabitém rozvrhu podnikatele a/nebo věnovat nějaký čas sociálním sítím. Vážně. Protože dnes vám odhalíme budoucnost fakturace.

Dámy a pánové, přivítejte, prosím,

MoneyPenny generátor faktur!

Ano, my víme. Fakturace není zrovna vaše nejoblíbenější téma a rozhodně se najdou zajímavější věci, na které byste mohli zrovna využít svůj čas. Jako třeba vtipná kočičí videa nebo nejnovější filtry na Snapchatu. Ale, prosím, vydržte to s námi. Nebudete litovat. Kde jinde se dozvíte o nejšikovnější, nejflexibilnější a nejchytřejší cestě, jak vytvářet faktury pro vaše klienty? Tak vidíte.

také se můžete podívat na naše video

Šablony faktur na míru

Představte si svět, ve kterém můžete vytvářet profesionálně vypadající šablony faktur, přesně vám na míru – s vaší značkou, s poli podle potřeb klienta a designem příjemným na pohled? Nikde jinde už nemusíte hledat: MoneyPenny generátor faktur vám tohle všechno umožní. A nepotřebujete žádné speciální znalosti! Přetahujte pole do vaší faktury, přidejte loho a vyberte si z množství designů. Moderní a zábavný, nebo klasický a sofistikovaný – je to jen na vás.

 

generátor faktur

Žádné speciální znalosti nejsou potřeba – první generátor faktur, kam můžete pole prostě jen přetáhnout, je tady.

Včetně čísla faktury

Víte, jak vytvořit číslo faktury? Jaké podmínky musíte dodržet? A co DPH a další daně? Když vytváříte šablonu faktury, musíte zvážit velké množství faktorů. Ať už máte velkou firmu nebo malé podnikání, ať už pracujete na sebe nebo v týmu: pro každou fakturu platí zákonem dané předpisy. MoneyPenny generátor faktur je zvládne všechny – a navíc můžete přidat, nebo vymazat pole podle vlastní potřeby.

Chytrý generátor faktur

Jakmile vytvoříte svou šablonu, máte prakticky hotovo. Používejte náš chytrý generátor faktur a vytvářejte faktury během několika vteřin: dvě kliknutí a odpracovaní doba i výdaje jsou ve faktuře. Další kliknutí a faktura je odeslaná. Vaši klienti nebudou jen ohromeni profesionálním designem, ale také je pravděpodobné, že mnohem rychleji zaplatí. A pokud ne, bude jim odesláno přátelské upozornění, aby platbu uskutečnili. Jakmile peníze dorazí, dostanete okamžitě upozornění.

Profesionální vzory faktur

generátor faktur

Výběr profesionálních šablon faktur na dosah ruky

MoneyPenny vám nabízí profesionální fakturační šablony a vzory – a ještě mnohem víc. Protože faktury jsou jen vrcholek ledovce vašeho podnikání. Vy i váš tým vynakládáte čas i energii na výrobu produktů a dokončování projektů. Od získávání nových klientů až po sestavování cenových nabídek, od správy projektu až po správu klientů, od lidských zdrojů až po rozhodnutí ohledně managementu: všechno tohle se skrývá za fakturou. A s podnikatelským softwarem jako je MoneyPenny máte vše pod kontrolou.

Nová faktura s sebou

Kdekoliv jste, kdykoliv je potřebujete: vytvářejte faktury po cestě. Na chytrém telefonu nebo tabletu, na notebooku nebo stolním počítači. MoneyPenny vám umožní spravovat vaše podnikání na cloudu – zabezpečené stejnou mírou ochrany, jakou používají švýcarské banky. Sleduje online kdo pracuje na čem, kdo přidává výdaje a kolik hodin bylo stráveno na konkrétním projektu. Fakturujte klientům v řádu několika vteřin a použijte zbývající čas na věci, na kterých opravdu záleží. Jako třeba na roztomilého křečka, co jí mrkvičku. Nebo na úspěšné řízení vašeho podnikání. Ještě nejste přesvědčeni? Tak si to vyzkoušejte. Zcela zdarma.

 


Také zajímavé:


Začněte svůj třicetidenní trial zdarma hned teď

Kreditní karta není potřeba, zrušit to můžete kdykoli.