Freelance podnikání

Představujeme: Faktury budoucnosti

Hledáte šablony pro své faktury? Vítejte v naší show! Oceňujeme, že jste si našli čas ve vašem nabitém rozvrhu podnikatele a/nebo věnovat nějaký čas sociálním sítím. Vážně. Protože dnes vám odhalíme budoucnost fakturace.

zistemo – generátor faktur!

Ano, my víme. Fakturace není zrovna vaše nejoblíbenější téma a rozhodně se najdou zajímavější věci, na které byste mohli zrovna využít svůj čas. Jako třeba vtipná kočičí videa nebo nejnovější filtry na Snapchatu. Ale, prosím, vydržte to s námi. Nebudete litovat. Kde jinde se dozvíte o nejšikovnější, nejflexibilnější a nejchytřejší cestě, jak vytvářet faktury pro vaše klienty? Tak vidíte.

Šablony faktur na míru

Představte si svět, ve kterém můžete vytvářet profesionálně vypadající šablony faktur, přesně vám na míru – s vaší značkou, s poli podle potřeb klienta a designem příjemným na pohled? Nikde jinde už nemusíte hledat: zistemo generátor faktur vám tohle všechno umožní. A nepotřebujete žádné speciální znalosti! Přetahujte pole do vaší faktury, přidejte loho a vyberte si z množství designů. Moderní a zábavný, nebo klasický a sofistikovaný – je to jen na vás.

Generátor faktur

Žádné speciální znalosti nejsou potřeba – první generátor faktur, kam můžete pole prostě jen přetáhnout, je tady.

Včetně čísla faktury

Víte, jak vytvořit číslo faktury? Jaké podmínky musíte dodržet? A co DPH a další daně? Když vytváříte šablonu faktury, musíte zvážit velké množství faktorů. Ať už máte velkou firmu nebo malé podnikání, ať už pracujete na sebe nebo v týmu: pro každou fakturu platí zákonem dané předpisy. zistemo generátor faktur je zvládne všechny – a navíc můžete přidat, nebo vymazat pole podle vlastní potřeby.

Chytrý generátor faktur

Jakmile vytvoříte svou šablonu, máte prakticky hotovo. Používejte náš chytrý generátor faktur a vytvářejte faktury během několika vteřin: dvě kliknutí a odpracovaní doba i výdaje jsou ve faktuře. Další kliknutí a faktura je odeslaná. Vaši klienti nebudou jen ohromeni profesionálním designem, ale také je pravděpodobné, že mnohem rychleji zaplatí. A pokud ne, bude jim odesláno přátelské upozornění, aby platbu uskutečnili. Jakmile peníze dorazí, dostanete okamžitě upozornění.

Profesionální vzory faktur

šablon faktur

Výběr profesionálních šablon faktur na dosah ruky

zistemo vám nabízí profesionální fakturační šablony a vzory – a ještě mnohem víc. Protože faktury jsou jen vrcholek ledovce vašeho podnikání. Vy i váš tým vynakládáte čas i energii na výrobu produktů a dokončování projektů. Od získávání nových klientů až po sestavování cenových nabídek, od správy projektu až po správu klientů, od lidských zdrojů až po rozhodnutí ohledně managementu: všechno tohle se skrývá za fakturou. A s podnikatelským softwarem jako je zistemo máte vše pod kontrolou.

Nová faktura s sebou

Kdekoliv jste, kdykoliv je potřebujete: vytvářejte faktury po cestě. Na chytrém telefonu nebo tabletu, na notebooku nebo stolním počítači. zistemo vám umožní spravovat vaše podnikání na cloudu – zabezpečené stejnou mírou ochrany, jakou používají švýcarské banky. Sleduje online kdo pracuje na čem, kdo přidává výdaje a kolik hodin bylo stráveno na konkrétním projektu. Fakturujte klientům v řádu několika vteřin a použijte zbývající čas na věci, na kterých opravdu záleží. Jako třeba na roztomilého křečka, co jí mrkvičku. Nebo na úspěšné řízení vašeho podnikání. Ještě nejste přesvědčeni? Tak si to vyzkoušejte. Zcela zdarma.

S pozdravem, zistemo

fakturace menší podniky podnikání a management účetnictví


Také zajímavé

Jak řídit virtuální tým – 4 pravidla a jedno tajemství

Dobré ráno, týme! Nebo mám raději říct dobrou noc? Práce napříč časovými zónami už je v dnešní době běžnou praxí. Váš vývojář pracuje z Maďarska, obchodní expert z Londýna a účetní z Mnichova.

budoucnost podnikání podnikání a management

Small data jako základ pro velký úspěch

Zapomeňte na big data! Small data mohou být přesně to, co váš podnik potřebuje, aby se mohl zvětšovat. Alespoň pokud věříte marketingovému guru Martinu Lindstormovi. Ve svém bestselleru Small data. Drobné stopy, které vedou k velkým trendům (Small Data.

budoucnost podnikání novinky podnikání a management podnikatel

Chytrá aplikace pro sledování času

Bez aplikací jako by podnikání ani nebylo. 85% uživatelů smartphonů (což jsme v podstatě všichni) upřednostňuje aplikace před mobilními webovými stránkami. A jak už víte, zistemo se v podnikání vyzná, a proto jsme vytvořili zistemo App – nejlepší aplikaci pro sledování času na trhu, dostupnou pro iPad, iPhone i Android.

sledování času

Podnikání – pomalu, ale jistě!

Rozbíhá se vám podnikání poněkud pomalu? Není se čeho bát, protože pomalu je nové rychle. Vážně. V dnešní šílené ekonomice, kdy obrovské společnosti mizí jako lusknutím prstu a nové, malé startupy se objevují na každém rohu, je pomalejší podnikání přesně to, co byste mohli potřebovat.

podnikání a management

Přežití projektu 101: Jak se vyhnout 5 hlavním příčinám selhání projektu

Organizace po celém světě každoročně zahajují mnoho projektů, ale značná část z nich nedosáhne svých cílů nebo je zcela ukončena. Výsledkem těchto neúspěchů jsou promarněné zdroje, promarněné příležitosti a v některých případech i značné finanční ztráty.

podnikání a management marketing

Proč potřebuje váš malý podnik firemní jazyk?

Má váš podnik firemní jazyk? Ne? Měl by! Proč? Čtěte dál. Počkat, co? Máte firemní jazyk? Skvělé! V tom případě můžete tenhle článek přeskočit a využít váš drahocenný čas na něco jiného.

menší podniky podnikání

Pracujte chytře a nechte si zaplatit rychleji!

Kreditní karta není potřeba, zrušit to můžete kdykoli.