zistemo pro účetní služby

Vyzkoušejte nyní zdarma!

Se zistemo jste vždy o něco blíže ke svým klientům

Cover image

zistemo nezjednodušuje život jen společnostem, ale také jejich pracovním partnerům. A právě vy, jakožto účetní poradce, jste jedním z nich.

Díky zistemo máte vždy přístup ke všem dokumentům a podstatným údajům vašeho klienta. Ušetříte čas, protože vaši klienti mají dokonale připravené účetnictví.

Můžete se tedy věnovat účtovým osnovám a okamžitě propojit klientovy výdaje se správnými položkami. Výpočet mezd bude také hračka, protože si můžete jedním kliknutím otevřít přehledy absencí i pracovní výkazy. A pro zpracování všech dat máte k dispozici rozhraní DATEV. Jednodušší už to ani být nemůže.


Jak využijete zistemo jako účetní/daňový poradce?

Spravujte docházku

Záznam odpracovaných hodin

zistemo zvládne práci s nejrůznějšími modely pracovní doby. Spravujte jednotlivé účty pracovní doby a srovnávejte odpracovanou dobu s počtem vyfakturovaných hodin jednotlivých projektů.

Schvalování pracovních výkazů

Vytvářejte cenové odhady a nabídky pomocí přizpůsobivých šablon. zistemo podporuje množství jazyků a nabídky ve všech měnách.

Sestavujte nabídky online a převádějte je na faktury jediným kliknutím. Posléze k nim můžete přidat vlastní detaily, položky či definovat individuální platební podmínky.

Správa absencí a dovolené

Nastavte si vlastní pravidla pro dovolené a spravujte absence vašeho týmu jednoduše a efektivně díky systému schvalování zistemo.

Sledujte projekty

Systém 360

Bankovní výpisy přímo v zistemo

Porovnávejte výdaje a příchozí platby převedené do zistemo pomocí aplikace BankFeed (FinApp) nebo importujte bankovní výpisy ve formátu CSV. Můžete se tak ujistit, že je vše běží, jak má, zatímco šetříte čas i s hotovým a připraveným účetnictvím.

Reporty

Využijte obrovské pokladnice dat pro vytváření efektivních, aktuálních reportů. Všechna podstatná data pro vaše podnikání přehledně uspořádaná. Rychle. Jednoduše. Bezpečně. A vaše produktivita poroste.

Příprava účetnictví

Dejte svému účetnímu poradci přístup k fakturám a účtům přímo v zistemo. Exportujte data ve formátu DATEV nebo jako soubor CSV. Zbavte se stresu spojeného s účetnictvím.

Záznamy výdajů

Sledujte své provozní výdaje bez zbytečného papírování a nahrávejte je do zistemo pomocí mobilní aplikace, importovaných bankovních výpisů či ve formátu PDF.

Vystavování faktur

Vytvářejte faktury v libovolném formátu a designu. zistemo samozřejmě uloží všechny vaše faktury, abyste je měli vždy po ruce.

přátelská a spolehlivá podpora 24/7

Kdyby se někde něco zaseklo, jsme tu pro vás. V dobré náladě, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.